АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 9°C
Днепр: 10°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 9°C
Львов: 11°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Міноборони спростувало інформацію про відмову співпрацювати з НВК «Іскра»

Міноборони спростувало інформацію про відмову співпрацювати з НВК «Іскра»
Міноборони спростувало інформацію про відмову співпрацювати з НВК «Іскра»

Контракти з казенним підприємством “Науково-виробничий комплекс “Іскра” будуть профінансовані Міністерством оборони після виконання підприємством зобов’язань, а інформація про призупинення співпраці не відповідає дійсності.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

“В окремих засобах масової інформації з посиланням на анонімні джерела поширюються неправдиві відомості щодо начебто відмови Міністерства оборони України від продукції Казенного підприємства “Науково-виробничий комплекс “Іскра”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”. Ці відомості не відповідають дійсності. Закликаємо ЗМІ не поширювати неперевірену інформацію”, – йдеться в повідомленні.

В міністерстві запевнили, що продукція підприємства є важливою для належного виконання завдань з оборони держави, тож відомство налаштоване продовжувати співпрацю за умови належного виконання своїх зобов’язань за чинними контрактами.

Як повідомляється, у 2021 році Міноборони співпрацювало з КП “НВК “Іскра” за чотирма контрактами. У зазначений період міністерство неодноразово здійснювало авансування виконання замовлень, а також позитивно реагувало на обґрунтовані прохання підприємства про перенесення термінів постачання продукції, коли для цього були правові підстави. У грудні 2021 року Міноборони здійснило оплату підприємству в розмірі понад 51 млн грн за двома контрактами, які успішно виконуються.

При цьому в серпні – жовтні 2021 року за одним із контрактів підприємство вкотре не виконало зобов’язання вчасно, внаслідок чого виникла дебіторська заборгованість у розмірі понад 58 млн грн. Відповідно до чинного законодавства, за таких умов Міноборони не може здійснювати подальше авансування робіт.

Заступник міністра оборони України Анатолій Петренко відзначив, що авансування буде відновлено у разі погашення дебіторської заборгованості підприємством, або на виконання відповідного рішення суду, яке дозволить Міноборони здійснювати фінансування у межах чинного законодавства.

В пресслужбі також повідомили, що тільки у грудні 2021 року Міноборони здійснило авансування робіт держпідприємств оборонно-промислового комплексу на суму понад 2,5 млрд грн.

В оборонному відомстві також висловили сподівання, що ситуація навколо контрактів зі згаданим підприємством стане предметом уваги керівництва ДК “Укроборонпром” для ухвалення відповідних управлінських рішень в інтересах підвищення обороноздатності України.


Теги статьи: КП НПК ИскраПетренко АнатолийУкроборонпромУкраїнаМіноборони

Дата и время 13 января 2022 г., 13:15     Просмотры Просмотров: 233
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.17285