АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 10°C
Днепр: 11°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 9°C
Львов: 11°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Адвокат Галанський: Суддя Бортницька, яка мала оголосити текст ухвали щодо арешту майна Порошенка, раптово “пішла у відпустку”

Адвокат Галанський: Суддя Бортницька, яка мала оголосити текст ухвали щодо арешту майна Порошенка, раптово “пішла у відпустку”
Адвокат Галанський: Суддя Бортницька, яка мала оголосити текст ухвали щодо арешту майна Порошенка, раптово “пішла у відпустку”

Суддя Печерського суду Віта Бортницька, яка мала сьогодні оголосити повний текст ухвали щодо арешту майна п’ятого президента Петра Порошенка, раптово пішла у відпустку.

Про це заявив один з адвокатів п’ятого президента Денис Галанський.

Засідання було призначено 14 січня на 12:00.

“Засідання з оголошення повного тексту судового рішення про арешт майна Петра Порошенка сьогодні не відбудеться. В ухвалі, коли нам видали короткий текст, було написано, що на сьогодні це засідання було призначено на 12:00. Зараз я дізнався, мені видали відповідну розписку про те, що судді немає, вона у відпустці. Нам дали розписку, що на 13:50 (це буде 19 числа цього місяця), можливо, буде. Тому що мало бути сьогодні”, – сказав правозахисник.

Він повідомив, що адвокати Порошенка подали апеляційну скаргу на це рішення до Київського апеляційного суду. А також нагадав, що у рішенні Печерського суду про арешт майна є низка помилок, зокрема суд наклав арешт на майно, яке не належить Порошенку.

Галанський зазначив, що у справі проти Порошенка рішення ухвалюються таємно, із грубими процесуальними порушеннями.

“Ми клопотання про обрання запобіжного заходу безпосередньо не бачили. Ми багато інформації черпаємо з преси. Дуже багато зливів, але чомусь нас не повідомляють про такі засідання, і ми не можемо належним чином підготуватися. Нагадаю, що про засідання щодо арешту майна Порошенка 6 січня на 9:30 нас повідомили смс-повідомленням 5 січня о 17:00”, – зауважив адвокат.

“Сьогодні мало відбутися оголошення ухвали про арешт майна з тою мотивувальною частиною рішення, якої нам не було оголошено безпосередньо в день його прийняття. Тобто ми мотивів прийняття рішення досі не знаємо”, – підсумував Галанський.


Теги статьи: СуддяарештБортницкая ВитаГаланский ДенисПорошенкоарешт майна

Дата и время 14 января 2022 г., 21:36     Просмотры Просмотров: 479
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.210585