АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 10°C
Днепр: 11°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 10°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Як патрульні поліцейські випровадили з Майдану псевдоволонтерів. ВІДЕО

Як патрульні поліцейські випровадили з Майдану псевдоволонтерів. ВІДЕО
Як патрульні поліцейські випровадили з Майдану псевдоволонтерів. ВІДЕО

Волонтерський рух – це унікальне українське явище. Завдяки самовіддачі людей, які займаються волонтерською титанічною працею, українські вояки на російсько українській війні були забезпечені усім необхідним: одягом, амуніцією, обладнанням, транспортом. Без перебільшення можна сказати, що завдяки цим людям, агресія Росії на сході зупинена. Та почали з’являтися шахраї, що користуючись довірою українців до волонтерів, збагачуються на пожертвах людей, готових віддати зароблене на потреби фронту, заради перемоги.

Часто-густо псевдоволонтери вештаються на центральній площі Києва – на Майдані незалежності. І якщо раніше їми ніхто не займався, то нещодавно створена патрульна поліція звернула увагу на підозрілих осіб. Один з поліціянтів, який був юридично підкований в царині волонтерства (його сесра займалася волонтерством) розтлумачив порушникам, чому ті не мають оббирати простих громадян. Свідком розмови копів з псевдоволонтерами стала журналістка Мар’яна П’єцух.

"Бомжомайдан річної давності повернувся.Тепер у вигляді псевдоволонтерів. Вони збирають гроші на АТО і на Айдар. Їх там безліч, як тарганів, все нові і нові звідкись з’являються. Поки я за ними спостерігала, до них підійшли нові патрулі... ...Це було гарно. Молодий патурльний чітко розтлумачив, які в них мають бути документи, щоб їхня діяльінсть не вважалася шахрайством", – розповідає Мар’яна в статусі на своєму "Фейсбуці".

Був знатний срач, бо вАлантьори огризались і про Майдан розказували, що вони тут за них стояли, а вони їх тут тепер затримують. В результаті приїхало підкріплення, загалом три патруля, затримали лише одного валантьора, який від імені решти буде в райвідділку доводити, що гроші ідуть на АТО. 

Як виявилося один з псевдоволонтерів є активним учасником різноманітних проплачених мітингів. Тематика акцій не важлива. Називається "хто заплатить - там і я".

"Да, я помню этого "героя", он был на Майдане, когда там после Революции, бомжатник устроили, он был на "митинге шахтеров", шахтер хренов", - упізнав людину з відео один з користувачів.

Журналістка дає ідею керівництву Міністерства внутрішніх справ щодо наполегливого патрульного. Зважаючи на його компетенцію, він міг би провести тренінг решті патрулів, як ставити шахраїв-попрошайок на місце.

UAINFO


Теги статьи: Патрульная полиция

Дата и время 10 июля 2015 г., 13:07     Просмотры Просмотров: 3601
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
2.89419