АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 25°C
Харьков: 24°C
Днепр: 27°C
Одесса: 26°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 23°C
Львов: 19°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 24°C
Ровно: 24°C

Рейдерство по-Бугровськи: як знищується Оптико-механічний коледж заради печерської землі

Рейдерство по-Бугровськи: як знищується Оптико-механічний коледж заради печерської землі
Рейдерство по-Бугровськи: як знищується Оптико-механічний коледж заради печерської землі

Оптико-механічний фаховий коледж (ОМК) – є відокремленим структурним підрозділом Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ОМК є єдиним унікальним навчальним закладом в Україні, що здійснює підготовку техніків оптичної галузі для оборонної промисловості (космічної та ракетної техніки) і техніків з експлуатації та ремонту медичних оптичних приладів.

На сьогодні в ОМК навчається 397 студентів та працює 42 співробітники.

Напередодні виборів ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вересень 2020 р.- квітень 2021 р.) і до теперішнього часу серед працівників університету, у соцмережах та ЗМІ активно обговорюється і поширюється інформація про домовленість переможця виборів ректора КНУ – Володимира Бугрова і його покровителів розробити відповідну схему і механізм правового забезпечення передачі спонсорам Бугрова окремих будівель та земельних ділянок КНУ. Зокрема, це стосується будівлі і земельної ділянки Оптико-механічного фахового коледжу (м. Київ, Печерський р-н, вул. Левандовська, 6, площа земельної ділянки: 0,3628 га) та земельної ділянки стратегічно важливого для держави Фахового коледжу геологорозвідувальних технологій - КГРТ- (м. Київ, Печерський р-н, вул. Василя Тютюнника, 9, площа земельної ділянки 3,07 га). 

Відразу після виборів ректора активізувалася цілеспрямована робота з боку Володимира Бугрова щодо ліквідації ОМК і  КГРТ, які мають стратегічне значення для забезпечення обороноздатності держави і забезпечення її військової та економічної безпеки, з метою передачі на корупційній основі вищезазначених будівель і земельних ділянок комерційним структурам, пов’язаним із покровителями Володимира Бугрова. 

Після проведення ревізії Державної аудиторської служби України (ДАСУ) фінансово-господарської діяльності, яка виявила понад 200 млн збитків, завданих креативною адміністрацією Володимира Бугрова, на результати якої намагалися незаконно вплинути високі покровителі Володимира Бугрова, ще більше посилилася його робота щодо ліквідації та швидшої передачі цим покровителям обіцяної землі ОМК. З цією метою було:

  • Видано наказ про перевірку окремих питань навчальної, фінансово та господарської діяльності ОМК, який передбачає перевірку ОМК і створення відповідної комісії. Комісія складається з повністю підконтрольних Володимиру Бугрову працівників КНУ, які брали активну участь на його стороні у  виборчих перегонах. Головою комісії призначено першого проректора Володимира Ільченка, який відомий в університеті як запеклий «захисник» корупційних інтересів ректора Бугрова та активний провідник його корупційних схем.
  • Видано Бугровим наказ, який передбачає надання права підпису від імені Університету всіх господарських договорів, банківських, фінансових та інших документів знаному в університеті і за його межами корупціонеру, проректору з господарської роботи Олегу Федевичу.Для утаємничення цього наказу від університетської спільноти  він, всупереч чинному законодавству та правилам діловодства, не був узгоджений з уповноваженими службовими особами університету. 

Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві відхилило надання права підпису Олегу Федевичу як незаконне.

Під час роботи комісії, створеної наказом ректора Володимира Бугрова, активно використовувалися різні методи та інструменти незаконного впливу на працівників і студентів ОМК. За вказівкою ректора Бугрова,  психологічний та інформаційний тиск на комісію і колектив коледжу здійснювали декан фізичного факультету Микола Макарець, який не був членом комісії, голова студпарламенту університету Максим Курка і помічник проректора з науково-педагогічної роботи Зоряна Луцишин.

 Під тиском ректора Бугрова, комісія прийняла необхідне для нього рішення про увільнення від обов’язків директора ОМК Ганни Селезень, яка мужньо протистояла незаконному знищенню важливого для держави, єдиного в Україні, унікального навчального закладу.

Колектив ОМК направив відкриті звернення Міністру освіти і науки України Сергію Шкарлету, Голові ВРУ Руслану Стефанчуку, Голові Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергію Бабаку, Директору ДБР Олексію Сухачову, Освітньому омбудсмену Сергію Горбачову для припинення ліквідації стратегічно важливого для держави навчального закладу з метою заволодіння печерською землею і передачі її спонсорам його виборчих перегонів та нинішнім покровителям.

Ректор Володимир Бугров, взнавши про бажання колективу ОМК, оприлюднити звернення у ЗМІ, запросив окремих працівників і студентів ОМК. На цій зустрічі малочисельним «глядачам» бугровського свавілля був представлений новий директор - Борис Гаприндашвілі, який ще й досі працює у Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства за основним місцем роботи!!! З  2 лютого увільнили від виконання обов’язків Ганну Селезень. При цьому Зоряна Луцишин та інші підлеглі проректора Андрія Гожика, за вказівкою ректора Бугрова, погрожували Ганні Селезень розслідуваннями, новими перевірками і кримінальною відповідальністю, якщо вона не забезпечить підтримку колективом «провладного» кандидата. Ганну Селезень забрала швидка…

До якої межі вистачить у заляканого колективу КНУ мовчати і терпіти тиранію ректора Бугрова, відомого освітянській і науковій громаді не лише своїми корупційними «заслугами», а й скандалами із сексуальними розбещеннями студенток? Чому Офіс Президента, Міністр Шкарлет, секретар РНБО Данілов та інші урядовці закривають очі на знищення коледжу, який готує унікальних спеціалістів для оборонної сфери та руйнацію Київського національного університету імені Тараса Шевченка. І це в умовах посилення  військової агресії з боку Росії! Хто це і коли зупинить?!...

Автор: Олег Самсон


Теги статьи: Луцишин ЗорянаКНУ імені Тараса ШевченкаКурка МаксимМакарец НиколайГаприндашвили БорисГорбачев СергейСухачев АлексейСтефанчук РусланШкарлет Сергейрейдерське захопленняОптико-механічний фаховий коледж (ОМК)Бугров Владимир

Дата и время 03 февраля 2022 г., 17:05     Просмотры Просмотров: 4771
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.036081