АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 17°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 16°C
Ровно: 17°C

"Люстрація" суддів в Одеській області почнеться з Овідіополя

"Люстрація" суддів в Одеській області почнеться з Овідіополя
"Люстрація" суддів в Одеській області почнеться з Овідіополя

Не за горами той час, коли не чисті на руку судді дадуть відповідь перед суспільством за завідомо неправосудні рішення

Закон «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» (автор - Юрій Дерев’янко) прийнято. Списки суддів, за якими в першу чергу проводитиметься ретельна перевірка - формуються. Інформація про них надходить і безпосередньо від громадян, і від активістів Майдану, і від депутатів…

Так, до Комітету з питань верховенства права та правосуддя Верховної Ради тільки за перші три місяці цього року надійшло вже 647 скарг від громадян на дії суддів! А за минулий рік до Комітету поскаржилися 3167 осіб. Це на 210 більше, ніж 2012 року. А до Вищої ради юстиції за 2013 рік надійшло близько 8 тисяч скарг на суддів. Не треба бути великим математиком, щоб скласти прості цифри і констатувати тенденцію до збільшення недовіри до судів і суддів. Очевидно, що «люстраційний» закон потрібен був ще на вчора...

Одна з перших областей за кількістю скарг на незаконні дії суддів і винесені ними завідомо неправосудні рішення - Одеська. Особливо багато скарг у Верховну Раду і до Вищої кваліфкомісії суддів, і до Вищої ради юстиції надходить з Овідіопольського району Одещини.

Одна з останніх скарг, надісланих у згадані інстанції - просто кричуща. Громадяни скаржаться на суддю Овідіопольського районного суду Євгена Бичковського, який цинічно, як вважають скаржники, виніс завідомо незаконне рішення. Але найцікавіше - за чиїм позовом, з чиєї подачі (мабуть, не безкоштовно) він пішов! Позивачем у справі виступила зірка кримінального світу Одеси, тричі судима за підробку документів, шахрайство та давання хабара Ірина Кисельова, разом з дочкою Вікторією, яка також має «кримінальну біографію». В Інтернеті повно інформації про одеську «рєшалу» Кисельову, про створювані нею сумнівні організації під красномовними вивісками типу «Департамент сприяння законності» і т.п.

Зараз Ірина Кисельова, заручившись підтримкою судді Бичковського, здійснює рейдерське захоплення землі в Овідіопольському районі, в селі Мізікевича. Працюють ділки за відомою схемою рейдерів: через судове рішення. Як з’ясувалося, у Кисельової у згаданому селі була земельна ділянка, яку вона розділила на дві частини. Таким чином, одна з частин мала вихід до дороги, а інша межувала, з одного боку, з її ж, Кисельової, власною частиною землі, а з іншого - з сусідами. Маючи кримінальний досвід шахрайства, пані Кисельова вирішує, що їй потрібна дорога, яка пройде через ділянку сусідів. Інакше, як продати земельну ділянку, до якого немає ні під’їзду, ні підходу? «Маячня», - скаже будь-яка розсудлива людина. Але не Кисельова. Вона знає, як вирішувати такі питання - через суд. Тим більше, що ділянку надалі поділену нею, Кисельова отримала також через судові маніпуляції. Це був земельний пай однієї бабусі з села. Хитра аферистка втерлася до неї в довіру, щедро позичала гроші, а потім пред’явила старенькій рахунок... А коли та, природно, не змогла віддати гроші, які до безмірного здивування бабусі, були надані їй у борг, Кисельова через суд забрала у неї земельний пай... в рахунок погашення боргу. Таке рішення, зневаживши закон, виніс суддя Кириченко, що працює в одному суді з Бичковським і є його близьким другом. Також Кириченко мав теплі стосунки з Кисельовою... Коло замкнулося.

До речі, зараз за спільну аферу Кисельової і суддів, щодо «віджатого» у старенької земельного паю, взялася прокуратура і є велика ймовірність того, що справедливість все ж переможе.

А що стосується дороги через земельну ділянку сусідів, то суддя Бичковський, проігнорувавши доводи сільської ради, а також матеріали перевірки прокуратури Овідіопольського району, виніс рішення, яким скасував попередні рішення всіх інстанцій, які підтверджували право власності сусідів на землю. А це і рішення сільради, і земельний акт, і договір купівлі - адже сусіди купили цю землю у держави за «живі» гроші.

Чи є цей випадок безпрецедентним? Яку відповідальність нестимуть Бичковський і Кириченко? Це в найближчому майбутньому і визначать «люстраційний» і антикорупційний комітети. Матеріали цієї справи туди вже направлено. Що ж до Кисельової, то їй, схоже, байдуже: адже не так давно всю Одесу прикрашали білборди з фотографією аферистки і великими написами: «Кисельова - аферистка», «Кисельову - на нари» і т.д. І, що характерно, цей Остап Бендер у спідниці сьогодні ходить по судах, називаючись представником «люстраційного» комітету і натякає суддям, що з нею треба дружити, а то... На що вона розраховує? Пам’ятаєте, як закінчується «Золоте теля»? «... Графа Монте- Крісто з мене не вийшло. Подамся я в управдоми».

Джерело: УНН

Теги статьи: СудьиЛюстрация

Дата и время 22 апреля 2014 г., 22:23     Просмотры Просмотров: 4632
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Юрий Атаманюк в команде: как «прорвался» к Тимошенко схематозник-коррупционер времен Клименко
СБУ проверяет причастность к коррупции двух председателей судов Одесской области
Порошенко назначил 134 судей местных судов

В Соломенский суд Киева перевели коррупционерку из Донецкой области
"Придется приглашать Чауса из эмиграции". Судьи Украины не хотят идти в Антикоррупционный суд
Выборность судей – реальный механизм восстановления доверия к судам

Всех работников системы правосудия Украины обязали сдавать письменные отчеты о поездках в Крым и на Донбасс
Холодная осень Холоднюка: НАБУ раскрыло коррупционную цепочку в Главной судебной Администрации
ВККС «отмыла» судей Майдана

Суд отменил выговор заму Луценко, так и не подписанный главой ГПУ
Судья Хозсуда города Киева Екатерина Головина: «донецкий паровозик» и нечестные доходы
Сбитая Ластовка. Как украинских судей на Банковой пропускают сквозь сито отбора и сколько стоит для них индульгенция

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.200721