АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -3°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Олексій Бондаренко. Як суддя-аферист, гей і альфонс людей на гроші кидав

Олексій Бондаренко. Як суддя-аферист, гей і альфонс людей на гроші кидав
Олексій Бондаренко. Як суддя-аферист, гей і альфонс людей на гроші кидав

Олексій Бондаренко, гей, аферист, альфонс, Алексей Бондаренко. На днях ми поспілкувались із людиною, яка мала справу з Олексієм Бондаренко. Ярослав розповів нам цікаву історію про те, як пан Олексій зловживаючи власним службовим становищем крутить всіх навколо пальця. «Був такий момент, що мене повинні були призвати до армії, як військовозобов’язаного, тому щоб вирішити це питання через знайомих, мене звели з Олексієм Бондаренко, який представився суддею Вищого спеціалізованого суду України. Коли я розповів йому про свою проблему, він запевнив мене в тому, що нема питання для нього вирішити цю ситуацію, що він це може зробити за допомогою єдиного дзвінка. Я спочатку не повірив йому, але потім він почав називати гучні імена і розповідати про тих людей, деталі їх життя, що мої сумніви розвіялись. Потім ми ще деякий час з ним спілкувались, що дозволило йому повністю війти до мене в довіру. Коли я ще раз нагадав про своє питання, він сказав, що на днях все вирішить.

Після останньої нашої зустрічі, він зателефонував мені і сказав, що потрібно буде трішки заплатити людям за реєстрацію, а йому грошей особисто за не потрібно, так як ми з ним товаришуємо. Він сказав, що потрібно дати 500 доларів і на цьому все. Коли гроші я передав, він пропав на тиждень. Через тиждень знову ж таки пролунав дзвінок, він сказав, що моє питання вже вирішено, все підписано, але там в міністерстві є ще деякі форс мажорні обставини, і потрібно ще 300 доларів, на протязі тижня він привезе мої документи. Так як в мене не було такої суми в той час, довелось швиденько її шукати і позичати. Далі події розвивались дуже цікаво. Після оплати останньої суми, він зник зі зв’язку, не брав слухавку, коли я додзвонився йому з іншого номера, він сказав – «Все буде вирішено».Це питання залишилось відкритим і на сьогодні». 

Далі, молодий чоловік почав цікавитись Бондаренко, і навів деякі довідки на нього. Виявилось, що йому лише 25-28 років, а не майже 40, як він сам казав. Суддя приїхав до столиці з Харкова. Свого часу в Харкові його бачили в гей-клубі «Кактус». Також розповіли історію про те, що Бондаренко хотів винести діамантову каблучку в трусах однієї впливової людини, але його спіймали на цьому. 

Поспілкувавшись також з його далеко не юридичним оточенням, якщо точніше гей друзями, при всій моїй повазі до них, зясувалися ще більш цікаві речі, а саме: 

– Пан Олексій має відношення до судової практики таке ж саме, як наш Крим до Росії, тобто він всім говорить, що він судя і може вирішити безліч питань, а насправді, він звичайний аферист, гомосексуаліст (при всій моїй повазі до геїв), брехун та пліткар. 

– Люди, які з ним зіштовхувалися і довірилися йому нажили собі безліч ворогів. Хтось вручався за нього, хтось знайомив зі своїми друзями, тобто вводили в своє коло спілкування і за це платилися своїм, авторитетом, грошима і навіть здоровьем. 
Майже кожен зустрічав на своєму шляху таку людину. Банальний аферист, який нічого не цінує крім себе – не менш звичайна подія І навіть те, що він якоби суддя нікого не дивує. 
Але переставати про це говорити не можна. Тому що так їх буде ще більше. Нехай публічне оголошення хоча б трохи проллє фарбу на його обличчя і змусить призупинитись.

 

 
орд 2

Теги статьи: Бондаренко

Дата и время 23 апреля 2014 г., 13:05     Просмотры Просмотров: 17383
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.093614