АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Журналісти обізвали воїнів АТО «чмом»

Журналісти обізвали воїнів АТО «чмом»
Журналісти обізвали воїнів АТО «чмом»

Бучанська журналістка та політик-невдаха Олена Жежера цинічно спекулює на темі війни в Україні. Зокрема, пише «чорнуху» на опонентів, підписуючись іменем бійця АТО без його відома. При цьому вона дозволяє собі образливі висловлювання в бік іншого військового та відомого місцевого волонтера. Про це заявив воїн АТО Іван Сацик, якому журналістка приписала свою псевдостаттю. Боєць оприлюднив переписку з Жежерою, в якій вона умовляла його назватися автором опублікованої «чорнухи», а також ганьбила військового Антона Калмаза і волонтера  Анатолія Кушнірчука.

 

Кому війна, а кому мати рідна – на жаль, у сьогоднішніх реаліях коло останніх людей розширилося в рази. На фоні майбутніх виборів до охочих заробити на війні додалися охочі на ній попіаритися, або, ще гірше, обманом використовувати захисників України у власних цілях. І якщо піар на «добрих справах» все ж передбачає допомогу для бійців і вже став буденністю, то йти на цинічні маніпуляції, прикриваючи свої ганебні справи іменами військових, обманом залучених до інформаційної війни проти свого ж народу, наважиться далеко не кожен.

 

Що свідчить про особливий цинізм  бучанської журналістки та політика-невдахи Олени Жежери, якій усе ж вистачило духу спекулювати на найболючішій для України темі. Зокрема, як виявилося, саме Жежера є автором статті для «Сайту громади Приірпіння», підконтрольного її подрузі та колезі Ірині Федорів, під назвою «Як Федорук пропонує АТОвцям землі біля кладовища». Хоча матеріал, покликаний скомпрометувати мера Бучі Анатолія Федорука, підписано іменем бійця АТО, бучанця Івана Сацика.

 

Про обман стало відомо від самого Івана Сацика, котрий надав журналістам скріншоти приватної переписки з Оленою Жежерою. Як офіційно заявив військовий, він не є автором зазначеної статті про «ділянки для атовців на кладовищі». Це підтверджує і переписка, з якої також стає зрозуміло, що журналістка вмовляла бійця АТО підписати цю статтю вже після того, як її було опубліковано за підписом Івана Сацика. Тобто, Жежера, вирішивши скористатися іменем військового та загальною довірою українців до захисників держави, і не думала зупинятися перед такими «дрібницями», як дозвіл Івана Сацика на використання його імені, не кажучи вже про приписування йому неправдивих слів; чи такими, як втягування його обманом у політичні передвиборчі війни, щоб, знову ж таки, обманювати українців.

 

 

Фактично, такими маніпуляціями, вдаючись до суцільної брехні, Жежера та подібні до неї змушують захисників України воювати проти своїх же співгромадян. Долучаючи їх до брудних передвиборчих війн та обману, що приводять до влади нечистоплотних політиків, які, своєю чергою, стають каменем на шиї українців.

 

Дивно, що совість Олени Жежери зовсім не тривожить спекулювання на найболючішій для України та українців темі – темі війни, яка забирає здоров’я, життя людей, калічить долі їхніх рідних і близьких, руйнує країну. Таке блюзнірство і підштовхнуло Івана Сацика, котрий сам близько зіткнувся з війною, оприлюднити переписку з Жежерою – «аби люди знали правду про існування такої журналістики та діяльність таких журналістів».

 

Однак лише нахабним використанням імені військового Жежера не обмежилася. Як видно з її повідомлень, вона легко дозволяє собі поливати брудом ім’я іншого військового, Антона Калмаза, та ім’я волонтера Анатолія Кушнірчука, добре відоме бійцям на Сході України та всім українським волонтерам.

 

Зокрема, бійця АТО Антона Калмаза псевдожурналістка обізвала словами «якесь чмо».


Крім того, у переписці журналістка відправляє Сацику посилання на допис Анатолія Кушнірчука у «Фейсбуці», де волонтер коментує вручення йому повістки такими словами:

«Вручили повістку мені... у військкоматі. Я не боюся, адже я вже цілий рік, як на війні. Поїду на полігон у бригаду з тяжкої артилерії. Буду здійснювати там свою службу...»

 

При цьому Жежера зневажливо описує діяльність Кушнірчука словами «він понтується, що атовцям в АТО допомогає. Типу всім бучанцям».

 

 

І це притому, що, представники  волонтерської мережі з усієї України та земляки Кушнірчука  запевняють: з міста Бучі саме ним було відправлено найбільше допомоги в зону АТО, а за волонтерську справу Анатолій насправді щиро уболіває і присвячує цьому ледь не весь свій час.

 

 

Чому ж присвячує весь свій час «журналістка» Олена Жежера, що дозволяє собі зневажливі та образливі висловлювання про волонтерів та військових?

 

Як відомо, свого часу Жежера програла вибори до Гостомельської селищної ради, після чого намагалася потрапити на місце бодай заступника селищного голови Гостомеля, про що писала відповідну заяву. Сьогодні вона разом зі своєю подругою Іриною Федорів, яка є депутатом Коцюбинської селищної ради, активно готуються до місцевих виборів, жадаючи «політичного реваншу» і омріяних депутатських привілеїв. Для цього псведожурналістки-псевдоактивістки з політичними амбіціями не менш активно використовують контрольований ними «Сайт громади Приірпіння», не перебираючи методами та не зважаючи на такі «перешкоди», як журналістська етика чи людські почуття.

 

Нагадаємо також, що іще раніше Ірина Федорів та Олена Жежера працювали на телеканалі СТБ і вже там відзначилися своєю активністю. Зокрема, активістка Ірина Федорів запам’яталася тим, що, керуючи профспілкою працівників каналу, примудрилася злити їхні інтереси, прислужившись керівництву.  Тоді ж журналіст Осман Пашаєв на сайті «Української правди» звинуватив Ірину Федорів у тиску на журналістів. Через деякий час після цього Федорів та її подружку Олену Жежеру було звільнено з телеканалу СТБ.

Сьогодні «журналістки-активістки-депутатки» Ірина Федорів і Олена Жежера  поєднали  всі свої навички у чорному піарі з політичними амбіціями і дружно поливають брудом усіх, хто стоїть на їхньому шляху,  не соромлячись паразитувати на темі війни в Україні.

Олег Бойко


Теги статьи: Федорів ІринаСацик ІванЖежера Олена

Дата и время 22 июля 2015 г., 15:39     Просмотры Просмотров: 6238
Комментарии Комментарии: 0


loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.138279