АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 16°C
Днепр: 18°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 15°C
Львов: 13°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 11°C
Ровно: 13°C

LUNA все? Творці "поховали" одну з найбільших криптовалют світу

LUNA все? Творці "поховали" одну з найбільших криптовалют світу
LUNA все? Творці "поховали" одну з найбільших криптовалют світу

Перспективи відновлення блокчейн-екосистеми Terra, а разом з нею токена LUNA і алгоритмічного стейблкоїна UST, все більш туманні. Цю мережу зупинили, а її монети остаточно знецінилися.

13 травня у Twitter Terra повідомили про те, що валідатори зупинили роботу блокчейну для розробки плану відновлення екосистеми. Мережу зупинили вже вдруге за добу (мабуть, тепер – остаточно). Вперше це сталося 12 травня і тоді це пояснили запобіганням “атак на управління", пише OBOZREVATEL.

Зупинка сталася на тлі збільшення пропозиції LUNA у понад 20 тис. разів – від 320 тис. до 6,5 трлн монет за декілька днів. Це зробили для відновлення паритетності UST до долара США – механізм mint-and-burn (спалювання UST замість 1$ у LUNA) мав спровокувата зростання курсу стабільної монети.

Однак це призвело лише до замкненого кола: коли 9 травня UST втратив прив’язку до долара, інвестори почали масово виводити свої гроші, що чинило сильний знижувальний тиск на LUNA. А з падінням курсу цей тиск лише зростав.

У результаті курс LUNA обвалився до $0,00002, а UST – до $0,17. На цьому тлі найбільша криптовалютна біржа Європи WhiteBIT та інші платформ провели делістінг обох монет, а деякі прибрали і пари з токенами DeFi-протоколів Anchor (ANC) і Mirror (MIR), пов’язаних з екосистемою Terra.

Засновник і директор Terraform Labs До Квон заявив, що для порятунку екосистеми Terra може знадобитися $1,4 млрд. Після цього з’явилася інформація про те, що швейцарський незалежний управляючий активами GAM Holding може виділити компанії $2-3 млрд на поглинання надлишкової пропозиції UST для відновлення паритету до долара.

Але на сайті холдингу спростували цю інформацію. “У цій історії немає правди і GAM не випускала такий прес-реліз. GAM суворо контролює поширення прес-релізів і зараз веде розслідування, щоб визначити джерело цієї історії і те, як її було опубліковано", – пояснюють у компанії .


Теги статьи: Terraform LabsТокен LUNAКриптовалютаблокчейн

Дата и время 14 мая 2022 г., 04:15     Просмотры Просмотров: 859
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.12662