АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 15°C
Днепр: 16°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 15°C
Львов: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Фесенко: Якщо є шанс на порятунок героїв Маріуполя, то його треба використати

Фесенко: Якщо є шанс на порятунок героїв Маріуполя, то його треба використати
Фесенко: Якщо є шанс на порятунок героїв Маріуполя, то його треба використати

Вчора пізно ввечері розпочалася операція з порятунку українських бійців – захисників Маріуполя.

Переговори про це велися ще з березня, а останні два-три тижні – дуже інтенсивно і конкретно саме щодо евакуації з «Азовсталі». Судячи по різних даних в цих переговорах брали участь міжнародні організації (ООН, Міжнародний комітет «Червоного Хресту»), можливо, і деякі країни-посередники. Навіть російські джерела заявляли про жорстку позицію України на цих переговорах. Ми не знаємо деталі домовленостей, але, судячи по контексту, ідеться про складну і поетапну процедуру обміну захисників Маріуполя на російських полонених.

Як завжди у нас деякі коментатори в соціальних мережах почали розганяти «зраду». Вони б це робили в будь якому випадку. Якщо б не було цих домовленостей, тоді б казали, що героїв Маріуполя кинули на смерть і нічого не зробили для їх порятунку. Щодо військового шляху звільнення Маріуполя, то на превеликий жаль, і на думку абсолютній більшості військових експертів, зараз це просто не реально. Зверну увагу на інше: розганяти «зраду» зараз – в інтересах ворога, і це може зірвати виконання і без того складних домовленостей.

Безумовно, є чималі ризики зриву цих домовленостей. Росіяни можуть діяти вкрай підступно, казати одне, а робити прямо протилежне. Ми це вже неодноразово бачили, від трагедії Іловайську до самого факту російського вторгнення в Україну 24 лютого. Але, якщо є шанс на порятунок героїв Маріуполя, то його треба використати. «Українські герої потрібні Україні живими»! Це слова Президента Зеленського, тому в лапках. Думаю, що ці слова можуть стати девізом цієї складної спецоперації. Будемо сподіватися, що вона завершиться успішно.


Теги статьи: Фесенко ВладимирЕвакуаціяНападение России на Украинуросійсько-українська війнаВійнаАзовстальМаріуполь

Автор статьи:
Владимир Фесенко
Все статьи автора

Дата и время 17 мая 2022 г., 20:19     Просмотры Просмотров: 534
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.274724