АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 21°C
Харків: 21°C
Дніпро: 23°C
Одеса: 24°C
Чернігів: 20°C
Суми: 20°C
Львів: 20°C
Ужгород: 22°C
Луцьк: 20°C
Рівне: 20°C

АРМА: чекаємо повного та об’єктивного розслідування історії про перерахування близько 400 тисяч арештованих доларів

Читать на русском
АРМА: чекаємо повного та об’єктивного розслідування історії про перерахування близько 400 тисяч арештованих доларів
АРМА: чекаємо повного та об’єктивного розслідування історії про перерахування близько 400 тисяч арештованих доларів

На початку 2021 року у суспільстві набули резонансу опубліковані у мережі Інтернет факти, які стосуються можливого незаконного перерахування Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), чотирьохсот тисяч доларів США невідомій третій особі на підставі підробленого судового рішення.

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики 10 лютого 2021 року у своєму виступі я розповів про це членам Комітету. При цьому мною було запропоновано Комітету підтримати мої звернення з відповідних питань до Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора, Голови Служби безпеки України, Голови Національного антикорупційного бюро України (зазначу, що Комітетом було підтримано відповідні мої звернення та направлено відповідні листи) з тим, щоб зазначена інформація не залишилась не поміченою відповідними державними органами, а профільний антикорупційний Комітет Парламенту отримав у відповідь інформацію про те, як саме відреагували (та чи відреагували взагалі) на зазначену інформацію відповідні державні органи.

Оскільки у своєму виступі на вищезгаданому засіданні Комітету я, серед іншого, зазначив прізвища осіб, які належали до керівного складу АРМА, до суду звернувся із позовом проти мене Павленко Володимир Іванович, який є екс-заступником голови АРМА, вважаючи, що у моєму виступі йшлося про його безпосередню та особисту участь у перерахуванні АРМА чотирьохсот тисяч доларів США невідомій третій особі на підставі підробленого судового рішення. У зв’язку з цим Дарницьким районним судом м. Києва було відкрито провадження у цивільній справі №757/7962/21-ц за позовом В.І.Павленка до А.П.Бурміча про захист честі, гідності, ділової репутації; визнання інформації недостовірною, а також її спростування та стягнення моральної шкоди.

02 лютого 2022 року я прибув за викликом до Дарницького районного суду міста Києва для участі у судовому засіданні у цій справі № 757/7962/21-ц. Прибувши до Суду, між мною та позивачем відбувся обмін думками щодо цієї справи та було вирішено в подальшому укласти мирову угоду, виходячи з наступного.

Смислове навантаження мого виступу на вищезгаданому засіданні Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики 10 лютого 2021 року зводилось до того, що є резонансна інформація про факт скоєння кримінального правопорушення, до вчинення якого можуть бути причетні працівники АРМА (в тому числі можливо хтось із керівного складу АРМА). При цьому я не мав на увазі, що безпосередньо В.І.Павленко вчинив кримінальне правопорушення.

Іншими словами, у своєму виступі я не звинувачував у протиправних діях та/або протиправній бездіяльності екс-заступника голови АРМА В.І.Павленка, не висував безпосередньо до нього ніяких претензій, не повідомляв про протиправну діяльність (дії, бездіяльність) безпосередньо В.І.Павленка. Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Встановити конкретних осіб, винних у скоєнні кримінального правопорушення, - це компетенція слідчих, прокурорів та, у кінцевому підсумку, суду. При цьому було зареєстровано кримінальне провадження щодо фактів, про які йшлося у моєму виступі. Тож сподіваюсь, що буде проведено повне, всебічне та об’єктивне розслідування дій АРМА та її працівників.

Враховуючи викладені обставини, я, Анатолій Петрович Бурміч (як відповідач у справі №757/7962/21-ц) та Володимир Іванович Павленко (як позивач у справі №757/7962/21-ц) вирішили укласти мирову угоду, на виконання якої мною публікується у мережі Інтернет ця публікація.

Автор: Анатолій Бурміч


Теги статті: фінансикримінальні провадженняПравопорушенняПавленко ВладимирБурмич Анатолийфінансові аферипідробка документівмахінаціїАРМА

Дата і час 19 травня 2022 г., 12:47     Переглядів Переглядів: 1607
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.036657