АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Царьов проговорився що знає, хто «замовив» Кернеса

Царьов проговорився що знає, хто «замовив» Кернеса
Царьов проговорився що знає, хто «замовив» Кернеса

 

<Одержимий боргами> () виявився ще більшим недоумком ,аніж вважалося раніше.Отерерівши від радощів з нагоди замаху на Кернеса,Царьов у телефонному коментарі російському ресурсу<РИА Новости> прямим текстом вибовкнув,кому і навіщо це було потрібно

 

Як відомо, 28 квітня близько 12:00 мер Харкова Геннадій Кернес (більш відомий як «Гепа») був отримав кулю у груди під час прогулянки у лісопарку. Непритомного Кернеса доставили до міської клініки невідкладної допомоги, де йому була проведена операція. Як повідомили лікарі газеті «Сегодня», у харківського мера поранення брюшної полості та грудної клітини. Зараз його життю нічого не загрожує, але, за словами лікаря Володимира Бойка, робити прогнози ще рано.

Тих, хто стріляв у Гепу, звісно, ще не знайшли (хоча харківська міліція і пообіцяла докласти всіх зусиль). А ось дівіденди із цього замаху вже намагаються отримати багато хто, і першим поперед батька в пекло мотанув Царьов. «Я считаю, что то, что у нас стреляют в политиков, — это неправильно», -  терміново заявив він російським «РИА Новостям» і тут же на радощах заспівав улюбленої пісні: «Это еще раз подчеркивает то, что на сегодняшний момент невозможно проводить выборы до тех пор, пока не возникнет консенсус, гражданский мир и спокойствие».

Нагадаємо, про зрив президентських виборів Царьов торочить вже давно. «Я уверен, что выборов не будет. Я сделаю все, чтобы их не было», – особисто пообіцяв він на зустрічі сепаратистам у Донецьку. Зрозуміло, що трагічний випадок з Гепою виявився (випадково чи ні) для цієї «шляхетної» мети більш ніж доречним. Настільки доречним, що на радощах Царьов так розвідкровенничався з улюбленими російськими журналістами, що фактично прямим текстом пробовкнувся, за що пристрелили Кернеса. «По его (Царьова – ПіК) мнению, главная политическая проблема Кернеса заключается в том, что он пошел против жителей города и вместо того, чтобы поддержать горожан, поддержал киевскую власть», – доповідають РИА «Новости».

Очевидно, радісний ентузіазм Царьова виявився настільки заразним, що РИА «Новости» само не помітило, як запороло головну «лінію партії» російських ЗМІ: у всьому поганому на Україні, а особливо у всілякій стрілянині та іншому подібному «бєзпрєдєлі» має бути винною «киевская хунта» (опціонально – «Правий сектор»). Цей винуватець призначений особисто Кісєльовим, і інших варіантів бути не може. Але якщо ж підстрілений Кернес «поддержал киевскую власть», то який же сенс цій «власти» його вбивати? А якщо Київу прибирати Кернеса не вигідно, то кому це вигідно?

Насамперед, звичайно, самому Царьову з його ідеєю-фікс зірвати вибори будь-якою ціною. Однак вважати Царьова фігурою самостійною ніхто при здоровому глузді не стане – це просто кремлівська пішка, яка робить, що хазяїва звелять. А у Кремлі вже заздалегідь сказали, що президентські виборі у сусідній державі, яка досі має нахабство вважати себе незалежною, – це туфта. Тому замах на яку-небудь плюс-мінус проросійську фігуру в Україні – це для Путіна те, що доктор прописав. Проблема, однак, явно полягала у тому, що таких фігур не дуже вже й багато. Добкіна чіпати не можна – він офіційний кандидат Партії регіонів і вельмишановного Рината Леонідовича особисто. Самого Царьова у жертву приносити ще зарано – від нього зараз користі багато: сепаратистів полум’яними промовами збуджує, на слов’янські барикади хавку з цигарками носить, про «киевскую хунту» з ранку до ночі волає, та ще й на російські ефіри наче на роботу бігає.

Залишається лише непевний Гепа, який не туди і не сюди. З одного боку, начебто і «свій», а з іншого – з Києвом таки співпрацює і царьовських «горожан» не підтримує (принаймні, явно і відверто). Одним словом, щось на кшталт квашеної капусти на святковому столі, яку, як відомо, «і на стіл поставити не соромно, і зжеруть – не шкода». До речі, одіозний «бульдозерник» Дмитро Корчинський вже встиг виступити із заявою, що якщо б у Кернеса стріляли українські радикали, то живим би Гепа не залишився. «Певно що російським спецслужбам не подобалася “недостатня проросійсько-сепаратистська” позиція Г. Кернеса. Тому і було ними вчинено замах на його життя з метою дестабілізації обстановки у Харкові. Бо якби стріляли наші радикали, то Кернес певно що не вижив і не перший був би на черзі. Але, все ж таки, це справа рук московської агентури», – припустив Корчинський.

Що цікаво, відразу після звістки про поранення Кернеса, вітчизняний Інтернет, який стільки років стібався над Гепою (одних фотожаб скільки було намальовано!), вибухнув співчутливими постами. Заклик «Гепа, дыши!» кочує з одної сторінки на іншу з активністю медіавірусу. І це правильно. По-перше, яким би там не був харківський мер – а все одно людина. Душа жива. І чисто по-людськи її шкода. А по-друге, живий Кернес Україні куди корисніший за «жертву бандеровско-фашистской хунты» (немає сумнівів, що вже сьогодні ввечері Кісєльов виправить помилку недоумкуватого Царьова і розставить «правильні» точки над «і»). Тож «ПіК» приєднується до побажань учасників соцмереж: дихай, Гепо! Нам без тебе буде нудно і сумно: хто ж ще запостить чергову фотку в Instagram, хто ж ще буде гратися в сапера на «Металісті», хто ж ще із дитячою безпосередністю сам себе похвалить та ще й премію сам собі випише?

Отже, одужуйте, Геннадію Адольфовичу! Дыши, Гепа, дыши!

http://www.pic.com.ua


Теги статьи: КерносЦарев

Дата и время 28 апреля 2014 г., 20:19     Просмотры Просмотров: 3206
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075906