АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 28°C
Харьков: 26°C
Днепр: 28°C
Одесса: 26°C
Чернигов: 27°C
Сумы: 26°C
Львов: 26°C
Ужгород: 30°C
Луцк: 25°C
Ровно: 25°C

Боголюбов та Коломойський домоглися перенесення на рік суду у Лондоні за справою “Приватбанку”

Боголюбов та Коломойський домоглися перенесення на рік суду у Лондоні за справою “Приватбанку”
Боголюбов та Коломойський домоглися перенесення на рік суду у Лондоні за справою “Приватбанку”

Перші слухання у Високому суді Лондона по суті справи за позовом ПриватБанку проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Генадія Боголюбова мали відбутися у червні 2022 року, однак після клопотання відповідачів суд переніс слухання на рік.

Про це стало відомо з інтерв’ю Forbes СЕО банку Герхарда Бьоша.

У клопотанні до суду представники Коломойського та Боголюбова зазначили, що війна в Україні істотним чином вплинула на їх спроможність брати участь у засіданнях. ПриватБанк виступав проти перенесення.Банк продовжить нараховувати проценти у розмірі близько $500 000 щодня, що збільшить суму позову майже до $4,5 млрд.ПриватБанк через війну не змінив свою позицію та хоче повернути усі кошти, що були виведені незаконним чином, зазначив Бьош.

Нагадаємо, у грудні 2017 року вже державний ПриватБанк звернувся до Високого суду Лондона з позовом про повернення виведених активів колишніми власниками Ігорем Коломойським  та  Геннадієм Боголюбовим і пов’язаними з ними британськими компаніями на суму понад $2,5 млрд та домігся та всесвітнього арешту їх активів.

У грудні 2018 року суд визнав позов невідповідним його юрисдикції, проте банк оскаржив це рішення в Апеляційному суді Англії та Уельсу у жовтні 2019 року. Припис суду про всесвітній арешт активів лишився чинним до винесення судового рішення по суті, а сума збитків з урахуванням нарахованих процентів зросла до $3 млрд.

З урахуванням позовів банку проти колишніх власників до судів США, Ізраїлю та Кіпру загальна сума претензій до колишніх власників у закордонних юрисдикціях — понад $10 млрд.

У 2016 році держава витратила на докапіталізацію націоналізованого ПриватБанку $5,5 млрд. Суму збитків підтвердили детективи агенції Kroll, що проводили forensic audit банку після його націоналізації.


Теги статьи: Бьош ГерхардБоголюбов ГеннадийПриватбанкКоломойскийЛондонСуд

Дата и время 06 июня 2022 г., 00:04     Просмотры Просмотров: 2319
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.236384