АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 20°C
Харків: 26°C
Дніпро: 23°C
Одеса: 22°C
Чернігів: 18°C
Суми: 22°C
Львів: 16°C
Ужгород: 19°C
Луцьк: 17°C
Рівне: 17°C

Зеленський жорстко відповів на питання щодо можливості проведення “референдумів” на окупованих територіях

Читать на русском
Зеленський жорстко відповів на питання щодо можливості проведення “референдумів” на окупованих територіях
Зеленський жорстко відповів на питання щодо можливості проведення “референдумів” на окупованих територіях

Проведення “референдумів” має відбуватися за законами, які регулюються конкретними нормами. росія порушує будь-які норми міжнародного права, гвалтуючи цивільне населення під егідою “звільнення”, що є нацизмом та фашизмом.

Про це заявив у спілкуванні з данськими журналістами Президент України Володимир Зеленський, коментуючи питання щодо проведення “референдуму” на тимчасово-окупованих територіях України.

“Вам не здається, що виглядає дуже дивно те, що російська федерація, впродовж восьми років заходить на ту, чи іншу нашу територію військовим шляхом, під дулами автоматів, проводить якісь умовні референдуми, абсолютно поза законом, міжнародним правом. Є Конституція України, є закони про референдуми, які регулюються конкретними нормами. А якщо російська федерація прийде до вас і скаже: “а нам здається, що хтось тут ображає двох людей, які спілкувались російською мовою. Нам все одно, що це питання вирішується в суді, або у діалозі. Давайте проведемо референдум”. Ці люди будуть на танках. Вони будуть вбивати ваших дітей. Триста дітей вони вбили. Ось такий формат цивілізованого референдуму. Вам не здається, що це все виглядає просто нацизмом і фашизмом? Вони нав’язують свої наративи. Вони гвалтують людей. Вони вкрали дітей. Тисячі людей депортовано силою, позбавлено документів.15 тисяч квартир у Харкові повністю порожні, там немає людей. Це місто-мільйонник. Це не просто маленькі селища, про які мовчу, що їх просто зруйновано. Ось такий референдум”, – відповів Зеленський на питання.

Голова Держави наголосив, що росія придумала наратив, ніби захищає російськомовних людей. Однак у зруйнованих містах мешкало російськомовне суспільство.

“Всі ці люди зараз переходять на українську мову. Тільки через те, що вони в шоці, що російська армія могла так вчинити з ними. І чого нам постійно треба нав’язувати їх бажання? Хто вони такі? Нехай проводять референдуми у своїй державі про те, скільки років у них повинен бути один лідер при владі. У них є, з чим розбиратися. В них дуже велика держава за розміром. Нехай наводять лад у себе”, – резюмував Зеленський.


Теги статті: Нападение России на УкраинуВійнаагресія РосіїокупаціяРеферендумЗеленский

Дата і час 14 червня 2022 г., 22:31     Переглядів Переглядів: 1987
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
12 серпня 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.620061