АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 19°C
Харків: 25°C
Дніпро: 20°C
Одеса: 20°C
Чернігів: 17°C
Суми: 22°C
Львів: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцьк: 17°C
Рівне: 17°C

Київське СІЗО купило тону капусти

Читать на русском
Київське СІЗО купило тону капусти
Київське СІЗО купило тону капусти

Київський слідчий ізолятор (СІЗО) закупив 1 тону білокачанної капусти. Відповідний договір був укладений із підприємцем Миколою Марченко, основними замовниками якого є СІЗО та в’язниці по всій Україні.

Як стало відомо  з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 21 червня 2022 року державна установа "Київський слідчий ізолятор" (*) уклала договір із ФОП “Марченко Миколою Сафроновичем” на постачання білокачанної капусти. Ціна договору склала 19,3 тис. гривень.

Згідно договору, підприємець повинен забезпечити ізолятор капустою в кількості 1 тисяча кілограм. Терміни поставки продукції в опублікованій документації не вказані, проте відомо, що договір діятиме до кінця 2022 року.

Раніше  повідомляла, що у травні 2020 року у Київському СІЗО на Лук’янівці запрацювали перші в Україні платні камери з покращеними умовами розміщення. Тариф був встановлений на рівні "докоронавірусного" зняття квартири в столичному спальному районі (або подобово). У вересні 2020 року там облаштували першу платну камеру для жінок.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, підприємець Микола Марченко зареєстрований у 2004 році. Основний вид діяльності – оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях Микола Марченко уклав 176 договорів на 8,69 млн гривень. Серед найбільших замовників – Державна установа "Київський слідчий ізолятор", з яким було укладено 66 договорів на 2,03 млн гривень (включно з останнім). Решта замовників Миколи Марченка – це переважно слідчі ізолятори, виправні колонії та установи виконання покарань по всій Україні.

Державну установу "Київський слідчий ізолятор" очолює Сергій Проценко. 

* Державна установа "Київський слідчий ізолятор" (код ЄДРПОУ: 08563694) 

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Євген Краснокутський


Теги статті: Марченко НиколайТендериЗакупкиСІЗОЛук’янівське СІЗОКиїв

Дата і час 26 червня 2022 г., 22:40     Переглядів Переглядів: 1765
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
12 серпня 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.083853