АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 20°C
Харків: 26°C
Дніпро: 22°C
Одеса: 23°C
Чернігів: 18°C
Суми: 21°C
Львів: 16°C
Ужгород: 16°C
Луцьк: 17°C
Рівне: 17°C

Жданов дав прогноз, скільки ще резервів може зібрати ворог

Читать на русском
Жданов дав прогноз, скільки ще резервів може зібрати ворог
Жданов дав прогноз, скільки ще резервів може зібрати ворог

Військовий експерт Олег Жданов заявив, що Росія змінила концепцію формування військ. До кінця літа окупанти можуть перекинути в Україну нові резерви.

На думку Жданова, яку він озвучив в ефірі каналу "Україна 24", йдеться ще про 70-80 тисяч російських військових, пише Обозреватель.

"Росія вже почала видихатися, у них є проблеми, з одного боку. А з іншого боку, я вам повідомлю таку новину, напевно. Вони в Нижегородській області під Москвою на базі 1-ї танкової армії у пункті постійної дислокації формують 3-й армійський корпус, танковий корпус, де планують закінчити формування у першій половині серпня. І я так розумію, він одразу з’явиться в Україні", – поділився Жданов.

За словами експерта, окупанти почали по-іншому формувати резерви.

"Вони зрозуміли, що на складах дуже поганий технічний стан цієї техніки, і пішли по військових частинах і почали збирати треті батальйони, що залишилися. Ось полк виставив дві бригадно-батальйонні групи. Перший, другий батальйон – посилення пішло. Залишився ще 3-й батальйон. Ми знаємо, що там теж дуже поганий технічний стан техніки, але він набагато кращий, ніж те, що на довгостроковому зберіганні. І вони зараз повернулися до військових частин і вигрібають звідти все, що є, – така у них концепція", – додав Жданов.

За даними експерта, у РФ залишилося близько 50 відсотків танків у бойовому складі збройних сил. 1700-1800 танків на сьогоднішній день стоять у боксах військових частин, не на зберіганні, це не модернізовані танки. Усього ж Росія мала 3,5 тисячі танків у бойовому складі.

"Тому ми тільки підійшли до позначки навіть менше 50%, там 42%, а все інше сьогодні ще в РФ. Так, їх треба звозити з різних кінців, але ми розуміємо — Росія має час, поки ми б’ємося на Донбасі. І, швидше за все, вони розгорнули цілу систему ремонтно-відновлювальних батальйонів, причому як на лінії фронту, так і в глибині країни. За рахунок цих батальйонів вони йдуть за таким методом: 1 розбраковуємо – 3 збираємо. А от коли вони почали знімати зі зберігання, там ситуація складалася навпаки: 3 розбраковуємо – 1 збираємо", – пояснив він.


Теги статті: окупантиУкраїнаВійнаНападение России на УкраинуЖданов Олег

Дата і час 27 червня 2022 г., 20:13     Переглядів Переглядів: 2455
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
12 серпня 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.473093