АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 23°C
Харків: 31°C
Дніпро: 34°C
Одеса: 34°C
Чернігів: 22°C
Суми: 26°C
Львів: 15°C
Ужгород: 27°C
Луцьк: 19°C
Рівне: 18°C

ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України

Читать на русском
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України

Окружний адміністративний суд суд Києва зупинив дію рішення ДМСУ про позбавлення українського громадянства 37-річного авторитетного бізнесмена чеченського походження Рустама Джамбулатова, якого журналісти охрестили "королем конфіскату".

Відповідне рішення 9 лютого 2022 року ухвалив служитель Феміди Руслан Арсірій.

Таким чином суддя (до слова, на відміну від свого колеги Євгена Аблова) задовольнив заяву про забезпечення позову з боку Джамбулатова. Останній, як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, оскаржує визнання недійсним паспорту з тризубом Рустама Адамовича та вердикт міграційників від 14 грудня минулого року, яким було скасовано рішення про оформлення набуття ним громадянства України за територіальним походженням.

Як відомо, в травні 2021 року під №642 Джамбулатов був внесений до переліку кримінальних авторитетів РНБО, але з невірною датою народження - його молодшого брата Руслана. На тлі скандалу, який здійнявся навколо помилок у санкційному списку, в подальшому їх виправили. А на додачу старшого з синів Адама Джамбулатова - позбавили українського громадянства.

Втім, станом на кінцівку червня 2022 року профайл Джамбулатова портал інформаційно-аналітичної системи Головного ситуаційного центру країни "СОТА" (розроблений та введений в експлуатацію Апаратом РНБО України, працює з Big Data, забезпечує зберігання, поєднання та аналіз даних з різних джерел задля підвищення достовірності, ефективного моніторингу стану національної безпеки по понад 20 напрямах, з метою ефективної координації діяльності державних органів) знову містить некоректні відомості - зокрема, дату народження його брата Руслана, та буцімто наявне в достояника громадянство РФ.

Як відомо, суспільну увагу Рустам Джамбулатов привернув влітку 2020 року. Тоді "король конфіскату" опинився в епіцентрі гучних київських розбірок з ще одним авторитетним чеченцем - Імраном Ісаєвим. Спочатку суперечка достойників призвела до побиття та "віджиму" Mercedes-Benz G-класу Джамбулатова. Надалі конфлікт волелюбних синів Кавказу продовжився в ресторані "Сорбонна" в самісінькому центрі української столиці (детально про це - в матеріалі Dетектив-Info "Дебати чеченців на "Олімпійському").

Зрештою, суперечку поважних чеченців розв’язало слово старійшин в Дубаї, а обидва вони (як Джамбулатов, так і Ісаєв) - потрапили до санкційного списку РНБО.

detective-info


Теги статті: Аблов ЕвгенийУкраїнаРНБОкримінальний авторитетДжамбулатов РустамДМСУАрсирий РусланОАСК

Дата і час 29 червня 2022 г., 00:09     Переглядів Переглядів: 2132
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
1.817944