АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 20°C
Харків: 25°C
Дніпро: 22°C
Одеса: 22°C
Чернігів: 23°C
Суми: 24°C
Львів: 18°C
Ужгород: 20°C
Луцьк: 19°C
Рівне: 19°C

Силовики оскаржили в касації закриття справи злодія в законі "Принца"

Читать на русском
Силовики оскаржили в касації закриття справи злодія в законі "Принца"
Силовики оскаржили в касації закриття справи злодія в законі "Принца"

Прокуратура Запорізької області домагається відміни рішення апеляційного суду про скасування обвинувального вироку та закриття кримінальної справи відносно 51-річного уродженця Тбілісі Паати Чхартішвілі, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Принц".

Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

З них випливає: провадження було відкрито ухвалою колегії суддів Першої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного Суду від 17 лютого 2022 року. Розгляд "справи "Принца" призначено на 29 вересня поточного року.

Йдеться про відлуння історії спроб з боку правоохоронців "наздогнати" кримінального генерала за мотивами подій зразка майже 9-річної давнини, що походить від подій кінця 2013 року. Тоді Чхартішвілі "накрили" в Запоріжжі, а під час обшуку - нібито виявили пістолет марки ТТ та набої, а також пакетик кокаїну.

Вироком Орджонікідзевського райсуду Запоріжжя від 28 січня 2015 року "Принцу" "відміряли" 4 роки ув’язнення з іспитовим строком на 12 місяців. У подальшому (в лютому 2016 року), цей вердикт було скасовано. Провадження повернули на повторний розгляд до суду першої інстанції, де воно тривало 4 роки.

Подальша активізація розгляду "справи "Принца" співпала з позбавленням його українського громадянства та включенням під №284 до списку кримінальних елементів, відносно яких було запроваджено санкції.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, наприкінці травня минулого року Паату Костянтиновича було взято під варту. А вже 24 червня 2021 року - засуджено до 3 років позбавлення волі.

Відповідний вирок сторона "Принца" оскаржила в апеляційній інстанції, де, як раніше повідомляв Dетектив-Info, домоглася ухвалення рішення на свою користь.

22 грудня 2021 року Запорізький апеляційний суд постановив звільнити з-під варти "злодія в законі" та закрити його справу з посиланням на доктрину "плодів отруйного дерева" та невстановленням достатніх доказів для доведення винуватості Чхартішвілі в суді і вичерпанням можливості їх отримання (п.3 ч.1 ст.284 КПК України). Саме цей вердикт оскаржує в касаційній інстанції прокуратура.

detective-info


Теги статті: злодії в законіПаата Чхартишвили (Принц)кримінальні справивирокСудЗапорізька область

Дата і час 01 липня 2022 г., 00:49     Переглядів Переглядів: 2285
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
15 серпня 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.119959