АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 20°C
Харків: 25°C
Дніпро: 22°C
Одеса: 22°C
Чернігів: 23°C
Суми: 24°C
Львів: 18°C
Ужгород: 20°C
Луцьк: 19°C
Рівне: 19°C

Суд продовжив арешт "Армена Знам’янського"

Читать на русском
Суд продовжив арешт "Армена Знам’янського"
Суд продовжив арешт "Армена Знам’янського"

Ленінський районний суд міста Кіровограда продовжив до 21 серпня 2022 року термін безальтернативного тримання під вартою підозрюваного в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) та керівництві злочинною організацією (ч.1 ст.255 КК України), яка функціонувала в ДУ "Кропивницький слідчий ізолятор" 44-річного Армена Хачатряна, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Армен Хохол"/"Армен Знам’янський".

Відповідне рішення 23 червня ухвалив служитель Феміди Леонід Плохотниченко.

Напередодні винесення відповідного вердикта слідчий суддя продовжив до кінця серпня термін досудового розслідування в справі за підозрою "Армена Хохла" та його поплічників.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, після понад року перебування в міжнародному розшуку, в ніч на 18 червня 2022 року правоохоронцям вдалося виявити та "спакувати" Хачатряна на Кіровоградщині.

Того ж дня суддя Плохотніченко визначив відносно кримінального генерала "запобіжник" у вигляді тримання під вартою. Під час відповідного судового розгляду захист "злодія в законі" та сам "Армен Знам’янський" наголошували на необгрунтованості обох епізодів його підозри (з їх деталями можна ознайомитися на сторінках Dетектив-Info), однак ці аргументи не переконали слідчого суддю.

Наразі їх вивченням настала черга займатися колегію суддів Кропивницького апеляційного суду. Згідно відомостям порталу "Судова влада", на 30 червня 2022 року тут заплановано розгляд скарги на "запобіжник" злодію в законі, що від травня минулого року під №562 внесений до санкційного списку РНБО.

detective-info


Теги статті: Кіровоградська областьзлодії в законіАрмен ХохолХачатрян АрменвирокСуд

Дата і час 01 липня 2022 г., 00:59     Переглядів Переглядів: 2216
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
15 серпня 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.225819