АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 16°C
Харків: 17°C
Дніпро: 19°C
Одеса: 23°C
Чернігів: 16°C
Суми: 16°C
Львів: 17°C
Ужгород: 20°C
Луцьк: 17°C
Рівне: 16°C

Песимістичний і оптимістичний сценарії: військовий експерт описав картину перемоги України

Читать на русском
Песимістичний і оптимістичний сценарії: військовий експерт описав картину перемоги України
Песимістичний і оптимістичний сценарії: військовий експерт описав картину перемоги України

Майбутня перемога України, ймовірно, розвиватиметься за двома сценаріями.

Майбутня перемога України у війні з РФ може піти за двома сценаріями – песимістичним та оптимістичним. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі свого YouTube-каналу, інформує УНІАН.

"На сьогодні картина перемоги може являти собою два сценарії. Один – песимістичний, один – оптимістичний. Песимістичний сценарій – якщо ми виходимо на лінію розмежування до 24 лютого. В цьому разі РФ може зберегти обличчя, і сівши за стіл переговорів, отримати тайм-аут для того, щоб зібрати нову армію і знову піти на нас війною. Тобто це буде просто відкладена війна. Щось на зразок "Мінська-3", – пояснив експерт.

"Оптимістичний сценарій – це вихід на кордони 91-го року. До речі, в обох сценаріях зупинка бойових дій чи зупинка просування військ по звільненню нашої території, наших військ, може закінчитися двома способами. Перший – це переговорний процес із припиненням вогню. І друге – це переговорний процес без припинення вогню, як це було всі 8 років від 14-го року. Такий варіант не виключається. При чому він в обох – і в оптимістичному, і в песимістичному сценаріях – цілком ймовірний", – спрогнозував Жданов.

Він наголосив, що все це за умови, якщо на момент виходу ЗСУ або на лінію до 24 лютого, або на держкордон 1991 року при владі залишиться президент РФ Володимир Путін та його оточення.

"Якщо Путін утримує владу, нічого не відбувається, він живий-здоровий і далі продовжує правити Росією, то тоді такий розвиток подій цілком передбачуваний і цілком можливий. Але, якщо в РФ щось відбувається з владою і змінюється політична верхівка, то Захід в такому разі розглядатиме тільки один сценарій – вихід на кордони 91-го року і підписання якогось мирного договору про співіснування двох держав", – пояснив військовий експерт. 

Жданов зауважив, що Захід розглядає варіант, за якого Україна має бути головною силою стримування російської мілітарної машини.

"А це можна зробити тільки, не давши РФ закріпити хоч якусь перемогу, або закріпити статус кво. Статус кво – це вихід на кордони до 24 лютого. В такому разі Захід фактично програє, але Захід на сьогодні програвати не готовий", – сказав Жданов.

Він додав, що Заходу ще належатиме розв’язати питання з ядерним арсеналом Росії, оскільки без цього все повториться через певний відрізок часу.


Теги статті: ПутинНападение России на Украинуагресія Росіїросійсько-українська війнаВійнаЖданов Олег

Дата і час 03 липня 2022 г., 13:19     Переглядів Переглядів: 2296
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
19 серпня 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
2.654526