АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 20°C
Харків: 25°C
Дніпро: 23°C
Одеса: 23°C
Чернігів: 24°C
Суми: 24°C
Львів: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцьк: 19°C
Рівне: 20°C

Кваснєвський передбачає, що війна в Україні затягнеться надовго: "Путін не може в цій війні перемогти, але дуже не хоче програти"

Читать на русском
Кваснєвський передбачає, що війна в Україні затягнеться надовго: "Путін не може в цій війні перемогти, але дуже не хоче програти"
Кваснєвський передбачає, що війна в Україні затягнеться надовго: "Путін не може в цій війні перемогти, але дуже не хоче програти"

Російський диктатор боїться поразки в Україні, проте перемогти не зуміє, тому розтягуватиме війну на довгі місяці.

Як повідомляє "Сьогодні", такий прогноз озвучив експрезидент Польщі Олександр Кваснєвський.

Він підкреслив, що "з боку Росії ми можемо говорити тільки про гірші сценарії". Путін, за словами Кваснєвського, давно хотів захопити Україну, не вважаючи її країною та окремим народом.

"Це має бути частина його "великої Росії". Але я думав, що він буде це робити по-іншому, буде використовувати свій політичний вплив, економічний і так далі, але не піде на війну. Я вважав, що у Путіна є якийсь прагматизм, який гальмуватиме його імперські агресивні ідеї. На жаль, з 24 лютого у мене немає таких очікувань, і м’якого сценарію тепер не буде", - сказав експрезидент Польщі.

Кваснєвський також попередив, що світу доведеться "ще довго жити з Путіним", а його політика проти України буде продовжена.

"Він весь час хоче, щоб вся Україна була в його зоні впливу. Він тепер знає, що це неможливо, тому що українці б’ються чудово. Він думав, що хоч і не захід, але схід України прийматиме російських солдатів з квітами і з посмішкою. Так не буде. Навіть він це зрозумів, але все-таки він буде це продовжувати, тому що він не може в цій війні перемогти, але дуже не хоче програти", - підкреслив він, додавши, що не є оптимістом, а тому вважає: треба бути готовим на тривалий час - багато місяців, а може, і довше, такого сильного конфлікту.

Кваснєвський також відзначив важливість ролі Заходу в конфлікті:

"Думаю, що якщо захід зробить все, що він повинен зробити на цих трьох рівнях - військова підтримка, гуманітарна підтримка і фінансова підтримка - ми можемо ефективно з агресивним Путіним боротися".


Теги статті: агресія РосіїКвасневский АлександрУкраїнаНападение России на УкраинуВійнаПутин

Дата і час 03 липня 2022 г., 18:24     Переглядів Переглядів: 2318
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
15 серпня 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.535788