АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 20°C
Харків: 25°C
Дніпро: 23°C
Одеса: 23°C
Чернігів: 24°C
Суми: 24°C
Львів: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцьк: 19°C
Рівне: 20°C

У РФ заводи відмовляються ремонтувати бойову техніку, – ГУР

Читать на русском
У РФ заводи відмовляються ремонтувати бойову техніку, – ГУР
У РФ заводи відмовляються ремонтувати бойову техніку, – ГУР

Російські оборонні підприємства відмовляються ремонтувати пошкоджену техніку окупаційної армії. Через це Росії все складніше стає направляти в Україну не тільки нову бойову броньовану техніку, а й будь-яку, що здатна пересуватися.

При цьому з кінця лютого українські воїни знешкодили вже понад 40% боєздатних танків окупаційних частин Південного військового округу РФ. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"За час російсько-української війни, захисники України знешкодили понад 40 відсотків боєздатних танків, бойових машин піхоти та бронетранспортерів окупаційних частин лише з Південного військового округу рф. Їх відновлення потрібно проводити на спеціальних ремонтних підприємствах", - зазначили українські розвідники.

Однак російські окупанти суттєво ускладнюють оборонним підприємствам відновлення пошкодженої техніки: часом до заводів доїжджають лише обгорілі остови танків, все решта, що вціліло - розграбовується по дорозі.

"Доставляючи до ремонтних заводів пошкоджену техніку, окупанти її повністю розкомплектовують, а запчастини та агрегати продають чи обмінюють на алкоголь. До заводів інколи доїжджають лише обгорілі остови БМП та танків", - зазначають у ГУР МОУ.

Тому оборонні підприємства РФ, які могли б проводити ремонтні роботи, відмовляються приймати пошкоджену бронетехніку.

"Директори ремонтних підприємств дали вказівку працівникам не приймати техніку на ремонт. Вони мотивують це відсутністю компонентів та недостатніми сумами коштів, які надходять від військових за вже виконані роботи", - повідомляють українські розвідники.

Вони додають, що врятувати ситуацію командування намагалося за допомогою спеціально створених ремонтних бригад, які мали б відновлювати техніку поблизу зон бойових дій.

"Проте корупція і жага до наживи серед військового керівництва РФ звели цю спробу нанівець", - констатують у ГУР МОУ.

Також там нагадали, що між російською владою і оборонними підприємствами посилюється конфлікт: в умовах санкцій та відсутності необхідних комплектуючих та суттєвого зростання собівартості виробництва заводи вимагають наперед перераховувати гроші за державні оборонні замовлення. Влада ж цього не робить, що унеможливлює відправки в Україну нової бойової броньованої техніки.


Теги статті: Нападение России на Украинуросійсько-українська війнаВійнаГУР МОРосійська арміявійськова технікаРосіяРемонт

Дата і час 03 липня 2022 г., 21:25     Переглядів Переглядів: 1644
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
15 серпня 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.418099