АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 17°C
Харків: 17°C
Дніпро: 20°C
Одеса: 22°C
Чернігів: 16°C
Суми: 17°C
Львів: 17°C
Ужгород: 19°C
Луцьк: 18°C
Рівне: 17°C

У Росії почали цілодобово моніторити ймовірність ядерних вибухів

Читать на русском
У Росії почали цілодобово моніторити ймовірність ядерних вибухів
У Росії почали цілодобово моніторити ймовірність ядерних вибухів

Головний центр геофізичного моніторингу Росії, який входить до складу міноборони і відстежує ядерні вибухи, розпочав цілодобове чергування. Так Кремль вирішив перевіряти загрозу застосування ядерної зброї.

Після російського вторгнення в Україну вона зросла. Про це повідомляє Reuters із посиланням на ЗМІ країни-агресора, пише Обозреватель.

Зазначається, що відкриття Центру в РФ відбулося 1 червня, але до цілодобового чергування структурний підрозділ Служби спеціального контролю, яка що входить до російського 12-го Головного управління міністерства оборони, приступив тільки через місяць.

Співробітникам дали завдання реєструвати ядерні вибухи у різних геосферах на всій території земної кулі, а також ідентифікувати джерела геофізичних збурень техногенного характеру.

Західні медіа наголошують, що після вторгнення військ Росії в Україну в лютому 2022 року, відносини між Москвою та Заходом стають дедалі напруженішими. Мовляв, не тільки представники країни-агресора, а й політики зі США публічно говорять про ризик ядерної війни.

Раніше глава РФ Володимир Путін заявив, що приводить ядерні сили країни в стан підвищеної готовності нібито через "агресивні заяви" лідерів НАТО.

Офіційні російські принципи військового розгортання допускають застосування ядерного озброєння, якщо воно або інші види зброї масового знищення застосовуються проти РФ або якщо країна "зіштовхується з реальною загрозою існуванню".


Теги статті: Війнаагресія Росіїядерна зброяКремльРосія

Дата і час 05 липня 2022 г., 13:42     Переглядів Переглядів: 1810
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
18 серпня 2022 г.
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.175476