АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 5°C
Днепр: 6°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 2°C
Львов: 0°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Всем постричься под Гройсмана, а то расстрел

Всем постричься под Гройсмана, а то расстрел
Всем постричься под Гройсмана, а то расстрел

Вінницька комунальна мафія взялась за гаражі.  До першого червня, максимум 15 вересня, гаражі Вінниці мають перефарбуватися в один колір. За прострочення на кілька днів штрафувати ніхто не буде, але якщо гараж не пофарбують взагалі – договір з таким власником металевої конструкції можуть просто не продовжити. Будемо фарбувати? Неочікуваний сюрприз зробили на днях вінницькі комунальники власникам гаражів. Міська влада вирішила, що усі вінницькі металеві гаражі, за винятком тих, які знаходяться на території гаражних кооперативів, мають бути пофарбовані в один колір… сірий. Подекуди гаражі мають стати однокольоровими уже до першого червня. Вінничани від новини не у захваті і кажуть – ініціатива міськради – зараз явно не на часі.

 

- Усі ж знають, яка кризова ситуація в країні. А тут з’являється повідомлення про те, що потрібно пофарбувати гараж – тобто забрати кошти, які ідуть на сім’ю. При тому, що я не так давно фарбувала свій гараж в червоний колір, а тут виявляється треба ще раз це зробити, - каже вінничанка Олена Лаврова, яка живе на Заболотного. – На це піде банок п’ять-сім фарби1, плюс, я жінка, сама не зможу його повністю пофарбувати – а це ще додаткові кошти.

Відповідно до повідомлення, яке на днях почало розміщувати на металевих гаражах комунальне підприємство Архітектурно-будівельний сервіс, «гаражі розташовані в межах Вінниці підлягають приведенню до єдиного кольорового упорядження, шляхом пофарбування стін та даху гаражів емалевими фарбами сірого кольору, марки RAL7047»1.

Чому саме така фарба – ще одне питання, яке ставлять мешканці.

- Я минулого року ще мав фарбувати гараж, купив коричневу фарбу, а тут виявляється потрібна сіра. Довелося купувати ще раз – купив звичайну сіру, разом з розчином проти іржі та розчинником для фарби обійшлось все у 168 гривень, але підозрюю, що оскільки моя попередня коричнева фарба буде проступати з-під сірої, доведеться фарбувати двічі і ще докуповувати фарбу, - каже Вадим Ратківський.

А от в архітектурі у світло-сірому кольорі проблеми не бачать і вважають його «універсальним».

-  Визначений світло-сірий (ахроматичний) колір для фарбування гаражів є найбільш універсальним (практичним) та нейтральним, особливо з точки зору функціонального призначення споруд і умов їх експлуатації, - каже заступник директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру міськради Юрій Козак. - Варто додати, що приведення зовнішнього вигляду гаражів у відповідність до Паспорту відбуватиметься у місті поступово, починаючи із тих споруд, зовнішній вигляд та стан яких є незадовільним.

У свою чергу, в підприємстві Архітектурно-будівельний сервіс зазначають - якщо колір гаража і так відповідає вимогам і знаходиться в нормальному стані – перефарбовувати його не доведеться.

- Ми дали номер кольору, який має бути, хто буде виробником фарби: Київ, Дніпропетровськ, чи підприємство іншого регіону, значення не має, - каже директор підприємства Анатолій Плахотнюк.

- Сьогодні ставиться завдання, щоб по всьому місту усі гаражі  були пофарбовані в один колір. Якщо хтось запізниться на день-два з вказаними в оголошеннях термінами – це не критично, нікого за це штрафувати не будемо. Проте якщо гараж не пофарбують взагалі – будемо ставити питання аж до перегляду договору. Якщо в когось щось не виходить – нехай приходять до нас – будемо обговорювати ситуацію.

Разом з тим, за його словами, до першого червня підприємство уже хоче бачити перші  результати. А до 15 вересня – має бути перефарбовано більшість гаражів у місті.

- Ми ставимо такі терміни, адже якщо скажемо, що це можна зробити до кінця року, то люди будуть зволікати до останнього, аж поки фарбувати уже не дозволятиме погода.

 

P.S. Вартість кілограма фарби, вказаної в повідомленні, в інтернеті складає близько 46-50 гривень. При цьому в мережі фарба продається тільки оптом у бочках.

Крім того, ще близько восьми гривень за метр квадратний доведеться заплатити за самі роботи. В сумі ціна питання складає близько 400–500 гривень.

Не згодні з такими витратами у такий короткий час мешканці кажуть, що звертатимуться до свого депутата, щоб якось через нього трохи відтягнути граничний час, відведений для перефарбування гаражів.

http://vn.20minut.ua


Теги статьи: ГаражГройсман

Дата и время 01 мая 2014 г., 14:51     Просмотры Просмотров: 2885
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057067