АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 15°C
Днепр: 15°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Тетяну Антонець посадять, її здала головний бухгалтер

Тетяну Антонець посадять, її здала головний бухгалтер
Тетяну Антонець посадять, її здала головний бухгалтер

Тетяну Антонець зрадила особистий бухгалтер, що погодилась свідчити в Генеральній прокуратурі в обмін на особисті гарантії

  

Сьогодні стало відомо, що одіозну регіоналку, головго лікаря-хабарника за сумісництвом, одного з фінансувальників убивств НЕБЕСНОЇ СОТНІ - зрадила особистий бухгалтер, що погодилась свідчити в Генеральній прокуратурі в обмін на особисті гарантії. Коломійчук Валентина злякалась або ж покаялась- вже вчора вона дала особисту згоду на співпрацю з і слідчими генеральної прокуратури. На останок залишаємо лист від лікарів, на яких чинила тиск Антонець Тетяна...

Ми, медичні працівники, звільнені в різні часи пані Антонець Т.І. за інакомислення, писали в вашу газету про порушення, які відбуваються в стінах Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Все це почалося одразу, як головним лікарем зазначеного закладу була призначена Антонець Т.І.

Почала Тетяна Іванівна Антонець разом із сином обласного вождя наживатися на утепленні вікон лікарні поліетиленовою плівкою, яку просто прибивали до віконної рами дерев’яними планками. Дуже коштовними були і плівки, і планки з кипарисового дерева! Цей винахід коштував бюджету області більше 200 тисяч гривень.

Пройшло. Після цього Антонець замахнулась вже на мільйонні заробітки. Виявилось, що майже у всіх жінок обласної дитячої клінічної лікарні є підозра на рак грудей! І за зверненням пані Антонець в обласну дитячу лікарню за державні кошти були придбані 4 мамографи. Мамографи ці були старі та недоукомплектовані всім необхідним. Близько 2-х років коробки з ними стояли в холі лікарні, а, згодом виявилось, що в одній з них і взагалі був простий металобрухт. Тут вже заробіток склав 3 000 000 (три мільйони) гривень.

Здавалось, що покарання буде неминучим. Так ні! Поплакалася обласному вождю Іванову, поклала «на лапу» прокурору Ленінського району — і все вирішилось. Як писала сама Антонець, перевірки проводились більше 70 разів, але складу злочину виявлено не було.

Фонд Шепітько». Керівник фонду — Микола Корчун, друг сина головного лікаря завідувача відділенням ортопедії та травматології Сергія Антонця. Сергій Антонець в лікарні є ще і касиром фонду. Наступна корупційна схема. Батьки дітей, які мають бути оперовані, повинні здати у зазначений фонд гроші, від 500 гривень та більше, для закупівлі ліків та інших засобів, на які нібито немає грошей в обласному бюджеті. Кожен день це щонайменше 15-20 чоловік. Внески без винятку здають в усіх відділеннях та в поліклініці. До історії хвороби пацієнта, за правилами бухгалтерії використаних коштів, повинен бути прикріплений корінець грошової квитанції. Але перед тим, як здати історію хвороби в архів, всі старші сестри мають видалити ці квитанції та здати їх Сергію Антонцю. Неважко порахувати, що мінімальний обіг фонду складає 2,5 мільйона гривень. Всіма зібраними коштами одноосібно керує С. Антонець.

Далі ще цікавіше.1 Нічого страшного немає в тому, що батько пані Антонець — І. Підгурський є власником фірми, яка побудувала на території лікарні споруду за декілька мільйонів гривень.

Пенсіонер І. Підгурський також може пояснити, що гроші на новобудову зібрав за 10 років, замітаючи подвір’я обласної дитячої клінічної лікарні чи стоячи на в’їзді на територію лікарні.

Ось так вони і заробляли гроші: онук у фонді людських грошей, мама — на поборах та хабарах, дід — із золотого пилу подвір’я обласної дитячої клінічної лікарні.

Тепер про колектив. Вся «дисципліна» в лікарні тримається на страху перед «головною». Всіх, хто має власну думку, звільняють, незважаючи на професійні якості та стаж роботи. Для того, щоб не гуртувались, людей просто стравлюють. Прикладів багато. Шамрай О.П., Солейко Н.П., Сауленко Т.О., Савіцька Т.В., Д’яченко М.А. Завдяки цим людям в області була створена і успішно функціонує дитяча медицина. Зазначені особи очолювали відділення обласної дитячої клінічної лікарні, та пані Антонець змусила їх написати заяви про звільнення. Тих, хто опирався, ганьбили в пресі у «колективних» листах, в яких також співали хвалебні оди Т. Антонець.

У газеті «33-й канал» від 12.01.2011 р. «У скандальну ситуацію в обласній дитячій лікарні втрутилася комісія обласної ради» Т. Антонець, пояснюючи масову зміну завідуючих відділеннями в обласній дитячій лікарні, сказала: «Колись прийде час і я звідси піду, адже цього року мені виповниться 55 років. І якщо стане питання залишити посаду, я це зроблю».

Пані Антонець, чого ж ви вчепились у своє крісло?! Мабуть, ви ще не всі людські гроші заграбастали.

– Тетяно Іванівно Антонець! Розкажіть людям — звідки гроші на придбання вашим чоловіком, який працює хірургом, автомобіля вартістю 120 000 доларів? З яких заробітків ваші діти їздять на автомобілях вартістю 25 000 — 40 000 доларів? За які кошти ви у с. Зарванцях побудували два розкішних палаци?

Досить жирувати на людські гроші! Досить обкладати відділення лікарні податями! Коли припиниться в обласній дитячій лікарні вимагання лікарями грошової «подяки» за виконання своїх службових обов’язків?

Олег Лясовий для сайта Я ЛЮБЛЮ ВИННИЦУ


Теги статьи: ВинницаТатьяна антонец

Дата и время 01 мая 2014 г., 15:23     Просмотры Просмотров: 13784
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Виннице чиновника поймали на взятке
В Виннице разоблачили схему легализации в Украине боевиков с Донбасса
Гость ресторана в Виннице стрелял в музыканта, из тела раненого хирурги достали десять пуль

В Виннице с Киевского моста похитили бронзовую скульптуру кота
В Виннице катался 18-летний велосипедист с автоматом и ножом
В Виннице полиция избила активистов во время митинга Порошенко – Нацкорпус

«Где отрубленные руки?».Нацкорпус в Виннице встретил президента «со свиньями и копытами»
В Виннице в полицейских полетели камни и пиротехника. Задержали трех протестующих
В Виннице «Нацкорпус» блокирует митинг в поддержку Порошенко

Под Винницей пьяный мужчина бросил топор в тещу, облил жену бензином и сжег собственный дом
Под Винницей на ходу загорелся пассажирский автобус
Один из кандидатов в президенты зарегистрировался на заседание в Раде и одновременно "висел на турнике" в Виннице

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
2.008291