АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 8°C
Днепр: 9°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 7°C
Львов: 7°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 8°C
Ровно: 8°C

“При определенных интересах”: Лукашенко обмовився про можливу атаку на Україну

“При определенных интересах”: Лукашенко обмовився про можливу атаку на Україну
“При определенных интересах”: Лукашенко обмовився про можливу атаку на Україну

Президент Білорусі, який раніше відкидав будь-яку ймовірність атаки України з території Білорусі, і гарантував це колишньому в.о. глави держави Олександру Турчинову, через рік дещо розширив “аргументи” ймовірності такої події. Про це він розповів в ефірі Euroradio.fm.

Знову впевнено підтвердивши, що він, як президент Білорусі не підтримує жодних військ в Україні, “ні російських, ні якихось інших”, він додав: “Ніколи з нашої території ніхто не буде атакувати Україну, якщо це не буде суперечити нашим інтересам або якщо Україна сама нападе на Білорусь“.

Потім він знову підкреслив: “Ніякої інтервенції з території Білорусі в Україну не буде”. Коментуючи потенційну небезпеку для України з боку російських військових баз в Білорусі, Лукашенко запевнив, що це “дві абсолютно мирні бази”.

“База в Барановичах – там напевно три чверті наших людей служать. База в Ганцевичах – можна сказати інженерна високотехнологічна станція, яка веде контроль за пуском ракет. Вони можуть атакувати Україну? Ні. У нас є невелика група митників і кілька людей російських прикордонників, оскільки кордонів між Росією і Білоруссю немає. Я дав добро, щоб їхні спостерігачі могли з нашого відома подивитися. Це десять чоловік”, – сказав Лукашенко.

Також білоруський президент висловив упевненість, що весь Донбас буде українським. До речі, у цьому ж інтерв’ю Лукашенко заявив, що він краще за інших “розуміє” причини конфлікту в Україні, і пояснив його тим, що Україна “сама підставилися”.

patrioty.org.ua/


Теги статьи: АТОВойнаМинские соглашенияМинскЛукашенко

Дата и время 04 августа 2015 г., 18:25     Просмотры Просмотров: 5407
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.150988