АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 20°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 17°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Кремль піклується про збільшення народонаселення: у Росії хочуть заборонити… іноземні презервативи

Кремль піклується про збільшення народонаселення: у Росії хочуть заборонити… іноземні презервативи
Кремль піклується про збільшення народонаселення: у Росії хочуть заборонити… іноземні презервативи

Міністерство промисловості і торгівлі РФ запропонувало розширити список іноземних медичних виробів, для яких встановлюються обмеження при державних закупівлях. Мінпромторг розробив документ щодо обмеження державних закупівель цілого ряду медичних препаратів і виробів, включаючи презервативи, бинти, тампони тощо. Документ опублікований на сайті уряду і проходить стадію громадського обговорення.

Під заборону не підпадуть вироби тільки з трьох іноземних держав – Вірменії, Білорусі і Казахстану. Документ отримав назву “Про встановлення обмеження допуску окремих видів медичних виробів, що походять з іноземних держав, для цілей здійснення закупівель для забезпечення державних і муніципальних потреб” і датується ще 5 лютого 2015.

Зокрема, до переліку пропонується включити латексні презервативи, антисептики і дезінфікуючі препарати, марлеві серветки і бинти, різні види милиць, тростин і ходунків. У список також можуть потрапити дефібрилятори, стоматологічні медвироби (наприклад, коронкозмімачі, каналонаповнювачі, каналорозширювачі), апарати інгаляційного наркозу, апарати штучної вентиляції легенів.

Постанову, що обмежує держзакупівлі ряду медвиробів, було підписано прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим 5 лютого. Тоді у Росії вирішили, що заявки, які надходять з іноземних держав, за винятком Вірменії, Білорусії і Казахстану, будуть відхилятися за умови, що на участь подано не менше двох заявок від постачальників з Росії, Вірменії, Білорусі чи Казахстану.

В перелік медвиробів, держзакупівлі яких Росія вже обмежила, увійшли, зокрема: комп’ютерні томографи з кількістю зрізів від 1 до 64, електрокардіографи, аналізатори глюкози, кореневі та хірургічні голки, шприци-ін’єктори медичного багаторазового і одноразового використання з ін’єкційними голками та без них, мікрохірургічні ножиці твердосплавні зубні бори, мікрохірургічні пінцети, мікрохірургічні інструменти для офтальмології, пристрої для переливання крові, кровозамінників та інфузійних розчинів, імплантати для остеосинтезу, неімплантовані слухові апарати, аналізатори згортання крові, гемоглобінометри.

patrioty.org.ua/


Теги статьи: изоляциямаразмдемографияпрезервативыСанкцииРоссия

Дата и время 04 августа 2015 г., 20:19     Просмотры Просмотров: 3429
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.12013