АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 2°C
Днепр: 3°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 3°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

У Росії прокоментували отримання Гайдар українського громадянства

У Росії прокоментували отримання Гайдар українського громадянства
У Росії прокоментували отримання Гайдар українського громадянства

У Росії прокоментували рішення російської громадської діячки Марії Гайдар, яка отримала українське громадянство.

 Про це повідомляє РІА «Новости».

Член Громадської палати Росії Георгій Федоров вважає, що дочка російського реформатора Марія Гайдар після отримання українського паспорта повинна відмовитися від російського громадянства.

«Якщо вона людина послідовна, то повинна відмовитися від російського громадянства, від усіх благ, які мала в Росії, оскільки тепер у неї український паспорт і вона повинна жити постійно на Україні», – підкреслив Федоров.

Член комітету Держдуми у справах СНД Василь Лихачов (КПРФ) вважає, що видача українських паспортів іноземним політикам говорить про нестійкість української влади, яка використовує ім’я Марії Гайдар у своїх цілях, у тому числі антиросійських.

«Мені здається, що це друге громадянство – це такий сигнал, який говорить, що ті, хто організував і керує хаосом на Україні, вони просто використовують цю людину, цю жінку з таким прізвищем у своїх цілях, у тому числі антиросійських», – заявив депутат.

На думку члена президентської ради з прав людини Олександра Брода, призначення Марії Гайдар на посаду заступника одеського губернатора можна розцінювати як піар-проект українських технологів, спрямований на те, щоб «зайвий раз вразити Росію»: досвід її роботи в Росії не був успішний і серйозні результати на новій терені Гайдар, на його думку, навряд чи покаже.

«Її призначення і її подальшу роботу я розглядаю як піар-проект українських технологів для того, щоб зайвий раз уразити Росію, показати, що з країни тікають опозиційні політики, ліберали і знаходять притулок на Україні», – сказав Брод.

При цьому він вважає, що робота Гайдар на новому терені може виявитися «мильною бульбашкою», не принесе успіхів і не триватиме довго.

Як писав «Вголос», сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання громадянства та вручив паспорти громадян України російській громадській діячці Марії Гайдар та російському журналісту, колишньому головному редакторові «Forbes-Україна» Володимиру Федоріну.

coruption.net


Теги статьи: Гайдар Мария

Дата и время 04 августа 2015 г., 21:21     Просмотры Просмотров: 2411
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 марта 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.102597