АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Мати екс-директора КП «Дорожник» отримує мільйонні замовлення на ремонт доріг у Дніпродзержинську

Мати екс-директора КП «Дорожник» отримує мільйонні замовлення на ремонт доріг у Дніпродзержинську
Мати екс-директора КП «Дорожник» отримує мільйонні замовлення на ремонт доріг у Дніпродзержинську

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міськради замовив ремонт дорожнього покриття у фірми, близької до екс-директора КП «Дорожник». Про цепишуть «Лица» з посиланням на «Вісник держзакупівель».

У квітні цього року підписано договори про ремонт дороги на прибудинкових територіях у Дніпродзержинську за 2,93 млн грн. і дорожнього покриття у самому місті – за 8,04 млн грн.

ПП «Сегмент» в останні роки є вже традиційним переможцем конкурсних торгів на ремонт доріг, що проводяться в Дніпродзержинську. Засновником ПП «Сегмент» є Людмила Єрмоленко. За інформацієюдніпродзержинського видання «Наш репортер», заступником директора ПП «Сегмент» в червні 2013 року був Вадим Єрмоленко, який на початку 2000-х очолював дніпродзержинське комунальне підприємство «Дорожник», яке займалося обслуговуванням доріг міста, а також був депутатомДніпродзержинської міськради.

На сьогодні комунальне підприємство практично збанкрутувало. У 2014 році директор департаменту ЖКГ Дніпродзержинської міськради Сергій Понізов розповідав, що «Дорожник» та КП «Комсервіс» допомагатимуть «Сегменту» своїми силами і технікою в зимовому обслуговуванні доріг міста. Чиновник аргументував, що комунальні підприємства не могли працювати на повну силу і не мали обігових коштів, які були у приватника.

Від «Наших Грошей

Людмила Єрмоленко є матір’ю екс-директора КП «Дорожник» Вадима Єрмоленка. За даними Віснику держзакупівель, від початку цього року ПП «Сегмент» виграло тендерів на суму 33,01 млн грн.


Теги статьи: Ермоленко ЛюдмилаКП Дорожник

Дата и время 06 августа 2015 г., 10:28     Просмотры Просмотров: 3068
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05759