АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Суддя з мільйонами в Ліхтенштейні мав сумнівний бізнес із членом Вищої ради юстиції

Суддя з мільйонами в Ліхтенштейні мав сумнівний бізнес із членом Вищої ради юстиції
Суддя з мільйонами в Ліхтенштейні мав сумнівний бізнес із членом Вищої ради юстиції

Суддя Вищого господарського суду України Артур Ємельянов був бізнес-партнером члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського. Разом вони володіли компанією ТОВ «Оздоровчий центр «Сесіль», яка має в активах цінну заповідну землю під Києвом, показало розслідування програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та Першого Суспільного.

Теперішня структура власності компанії пов’язана з офшорною фірмою у Ліхтенштейні, де минулого тижня були арештовані мільйонні рахунки родини судді Ємєльянова. А зв’язок останнього із Гречківським показує, наскільки давніми та глибинними є сумнівні зв’язки між представниками українського політикуму та судівського корпусу.

Компанія ТОВ «Оздоровчий центр «Сесіль» у 2007 році за рішенням Київради отримала в оренду 7 гектарів заповідного лісу на Жуковому острові в Києві. Це землевиділення оскаржувала прокуратура. У 2012 році у фірми змінилися власники – ними стали дружина Ємельянова, подружжя Гречківських і Ярослав Порохняк, колишній віце-президент UA Inter Media Holding.

Ще одна зміна власників відбулася у 2013 році, але у журналістів програми «Схеми» є підстави вважати, що Гречківські і Ємельянови не позбулися своїх часток у «Сесіль». Так, директором колишньої компанії Гречківського наразі є Олег Юрійович Клим’юк. Людина з такими ж ініціалами працює в адвокатському бюро сина Гречківського. Він же – асистент того ж Павла Гречківського – тільки вже почесного консула Мальти в України. Примітно, що саме на Мальті де-юре зараз перебувають власники його частки.

Павло Гречківський відмовився розповісти, кому передав свою частку у компанії, пославшись на комерційну таємницю.

Частка ж Ємельянових нині зареєстрована у Вадуці, Ліхтенштейн. Саме там місцеві спецслужби минулого тижня заарештували 13,8 мільйони швейцарських франків на рахунках дружини українського судді. Швейцарські правоохоронці не називали імені судді, але український Держфінмоніторинг у своєму повідомленні так описав фігуранта, що під опис підпадає лише Артур Ємельянов.

Він, зі свого боку, не відповів на жодне запитання з письмового запиту Радіо Свобода. Натомість Артур Ємельянов надіслав до редакції листа з проханням надати всі матеріали розслідування йому та його адвокату, заявивши, що коментар можливий лише після ознайомлення з цими даними. Він також закликав утриматися від поширення інформації, яка «має явний тенденційний та неправдивий характер».

За даними розслідування, стосунок до компанії «Сесіль» член Вищої ради юстиції Гречківський та суддя Ємельянов мали ще до того, як стали її власниками. Приміром, інтереси «Сесіль» у суді – коли київська прокуратура хотіла повернути отриману від Київради землю – захищав Олександр Фоя, адвокат бюро Гречківського. Крім того, компанія вигравала справи в судах, де на той момент головував Артур Ємельянов.

http://www.radiosvoboda.org/


Теги статьи: Емельянов

Дата и время 07 августа 2015 г., 20:11     Просмотры Просмотров: 4040
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Дело Артура Емельянова: судье приписывают использование магии и НЛП
ГПУ предъявлено судье Хозсуда Алле Прыгуновой обвинение в совершении особо тяжких корыстных преступлений
Семья судьи Емельянова зарабатывает, размещая антиукраинские бигборды в ДНР/ЛНР

Артур Емельянов, скандальный судья, купил всех кого стоило и готов вернутся
Отстранение судьи Емельянова продлили до 17 апреля
Борислав Береза: Мы на пороге суперскандала либо суперсобытия

Журналисты раскрыли подробности молниеносной карьеры самого богатого судьи Украины
Журналісти показали усю правду про одного з найбагатших суддів України
Віктор Татьков пішов, але справа його живе

ВАСУ отменил отстранение судьи Высшего хозсуда Емельянова от должности
Підозрюваний у корупції суддя Ємельянов виграв позов про поновлення на посаді
Судью-коррупционера Артура Емельянова ВСЮ отстранил от должности

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060088