АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Працівники медіахолдінгу Вадима Рабиновича вже більше 2-х місяців не отримують зарплати

Працівники медіахолдінгу Вадима Рабиновича вже більше 2-х місяців не отримують зарплати
Працівники медіахолдінгу Вадима Рабиновича вже більше 2-х місяців не отримують зарплати

Вже біля двох місяців працівники телеканалів «JewishNewsOne» та «NewsOneChannel» (ТОВ «Аппіа»), що належать українському олігарху та кандидату в Президенти України Вадиму Рабиновичу, у супереч вимогам трудового законодавства не отримують заробітної платні.

Багато хто з телевізійних працівників, а серед них звукорежисери, режисери монтажу, перекладачі, працівники ІТ-відділу тощо, не є киянами та живуть в орендованому житлі.

Будь-яка затримка з виплатою орендної плати призводить до небезпеки вмить опинитися просто неба.

Голова Первинної профспілкової організації незалежної профспілки «Захист праці» в ТОВ «Аппіа», менеджер з комунікаційних технологій Євген Шпаковський зазначає, що спроби трудового колективу привернути увагу адміністрації «JewishNewsOne» та «NewsOneChannel» до порушення їх трудових прав поки не призвели ні до чого.

Представники адміністрації посилаються на відсутність інформації від власника телеканалів щодо виплати затриманої заробітної платні та планують скорочення штату працівників.

Тим часом телевізійні працівники, багато з яких об’єдналися в незалежну профспілку «Захист праці», готують звернення до Прокуратури міста Києва та міської міліції щодо захисту їх трудових прав та виплати заборгованості по заробітній платні.

Нагадаємо, що згідно Ст. 175 Кримінального кодексу України за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць передбачається кримінальна відповідальність для керівників підприємства аж до 2-х років позбавлення волі.

«Я щиро не розумію пана Рабиновича. У нього є 2,5 мільйонів гривень для застави на участь в президентських виборах і в той же час він не має декілька десятків тисяч гривень на виплату заробітної плати працівникам свого медіахолдінгу. У найближчий час «Захист праці» планує публічно звернутися також і до європейських телеглядачів «JewishNewsOne» та єврейських громад Західної Європи з проханням посприяти телевізійним працівникам «JewishNewsOne» та «NewsOneChannel» в отриманні своєї законної заробітної платні.

Соціальні та трудові стандарти роботи європейських мас-медіа, а саме на європейську глядацьку аудиторію спрямоване віщання «JewishNewsOne» та «NewsOneChannel», ні в якому разі не допускають таку ситуацію.

Також наша профспілка щиро сподівається на усіляку підтримку з боку європейських медійних та журналістських профспілок у справі боротьби за виплату заробітною платні українським працівникам”, – прокоментував ІНФОРМАТОРу ситуацію на каналах голова незалежної профспілки «Захист праці» Олег Верник.

ІНФОРМАТОР


Теги статьи: Рабинович

Дата и время 05 мая 2014 г., 19:24     Просмотры Просмотров: 1840
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

«Я подал законопроект, предлагающий установить депутатскую зарплату на уровне минимального прожиточного минимума», – Вадим Рабинович
Відповідь Рабіновичу: "Ніхто з письменників, які були запрошені з закордону в УРСР, не померли своєю смертю"
Опрос: в ком украинцы углядели новых политических лидеров

Как погибал киевский "Арсенал". И при чем здесь Онищенко, Рабинович и Коломойский
Вадим Рабинович:"Каждый украинец заплатит за "Приватбанк" по 10 тысяч гривен»
Тимошенко признала: Рабинович защитил вкладчиков

Избиратели Рабиновича не будут голосовать за Порошенко и Тимошенко, - эксперт
Рабинович и партия "За Життя": откуда рейтинг? Мнения экспертов
Рабинович: минимальная зарплата в Украине ниже чем в Гондурасе в 5 раз

Все УЖЕ договорились “валить” Путина и его ОПГ, — Рабинович
Россией руководит кучка дегенератов - Рабинович
Рабинович: Кто проголосует за 93 млрд в бюджете "для ментов" - тот враг Украины

Комментарии:

comments powered by Disqus
29 мая 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте