АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Про незаконне збагачення Олега Царьова

Про незаконне збагачення Олега Царьова
Про незаконне збагачення Олега Царьова

Злочинну бізнес-діяльність Олега Царьова у Дніпропетровській області покриває вище керівництво управління обласного МВС по боротьбі з економічними злочинами. Ці люди, які роками працювали на режим Януковича, досі знаходяться на своїх посадах та потребують негайної люстрації. Олег Царьов частково фінансує сепаратистські рухи за допомогою свого протиправного бізнесу.  В будівлях, які належать його ТОВ «Агрофірма «Дзержинець», діє офіс громадської організації «Антибеспредел», члени якої, боксери, приймали участь в русі Антимайдан в Києві. Злочинну бізнес-діяльність Олега Царьова у Дніпропетровській області покриває вище керівництво управління обласного МВС по боротьбі з економічними злочинами. Ці люди, які роками працювали на режим Януковича, досі знаходяться на своїх посадах та потребують негайної люстрації. Фінансування антиукраїнської діяльності Олега Царьова відбувається з порушенням наступних норм чинного законодавства:

  

Забруднення довкілля: відходи свиноферм та паперової фабрики

Починаючи з 2009 року і по теперішній час в Баглійському районі м.Дніпродзержинська та Криничанському районі Дніпропетровської області функціонують 2 свиноферми,які належать ТОВ «Агрофірма «Дзержинець» (кінцевий власник Олег Царьов). В порушення ст.35-2 Закону України «Про відходи» ТОВ «Агрофірма «Дзержинець» не передавало для утилізації, або виробництва органічних добрив, відходи своїх свиноферм (екскременти, сечовина, гній). Такі відходи мають код класифікації 0121.2.6.03 відповідно до наказу Держстандарту України від 29.02.1996 N 89. Зазначені відходи постійно зливаються в мережу ставків, в яких фактично знищено всю флору та фауну.

Шкода, яка завдана довкіллю, вимірюється в декілька мільйонів гривень.

Також мені відомо, що ТОВ "Дніпропетровська паперова фабрика" (м.Дніпропетровськ), яка належить Олегу Царьову, забруднює навколишнє природне середовище відходами свого виробництва.

Крадіжка природного газу – метану

Протягом 5 років з території ТОВ «Агрофірма «Дзержинець», яка знаходиться в Баглійському районі м.Дніпродзержинська відбувається розкрадання природного газу – метану шляхом несанкціонованої врізки в газову магістраль.

На території фірми знаходиться промислове обладнання, за допомогою якого природний газ сжижується під тиском та закачується в балони. Ці балони загальною місткістю близько 2.800 тис.м3 вивозяться для продажу споживачам на 5-ти вантажних автомобілях та продаються кожного дня по приблизній ціні в 7 грн. за 1 літр в м.Дніпродзержинську (біля станції Тритузна), м.Дніпропетровськ та м.Павлограді. Загальний обсяг продажу приблизно 7.000 літрів на день, або 49.000 грн. Враховуючи динаміку ціна на газ метан за останні 5 років, загальна шкода нанесена державі складає приблизно 77 млн. гривень.

Серед найбільших споживачів газу є вантажні автомобілі, які належать хлібзаводам, кінцевим власником яких є Олег Царьов.

Ухиляння від сплати платежів за землю

Починаючи з 2010 року бюджет м.Дніпродзержинська не отримав більше 300 тисяч гривень від орендної плати за землю, яка знаходилась в користуванні низки підприємств, пов’язаних з Олегом Царьовим.

Продовж останніх років у власності ТОВ «Дніпропетровський комп’ютерний центр», ТОВ «Дніпрохліб», ТОВ «АГРОСТАНДАРТ Днепр» (кінцевим власників яких є пан Царьов) почергово знаходилось майно комплексу будівель хлібокомбінату №2. Майно розміщується на земельній ділянці розміром 1,3 га, яка належить територіальній громаді міста і знаходиться за адресою м.Дніпродзержинськ, вул. Тагільська, 2.

Починаючи з 2010 року було здійснено низку фіктивних перепродаж цього майна з метою уникнення сплати багатотисячних платежів за оренду землі. За допомогою цих схем махінаторам вдалось зареєструвати ТОВ «АГРОСТАНДАРТ Днепр» з таким же самим кодом державного реєстру підприємств, як і ТОВ «Дніпрохліб», але з реєстру було вилучено інформацію про правонаступництво. Таким чином, борги одного підприємства тепер не можна стягнути в судовому порядку.

В квітні 2013 році за підробленою довідкою податкової інспекції про відсутність заборгованості перед бюджетом Дніпропетровським окружним адміністративним судом у справі №804/4368/13-а було припинено юридичну особу ТОВ «АГРОСТАНДАРТ Днепр». В результаті службового підлогу і відверто шахрайських махінацій, борг за користування землею неможливо стягнути і з цього підприємства.

Матеріали перевірок незаконної бізнес-діяльності Олега Царьова та причетність до цього керівників органів МВС Дніпропетровської області по боротьбі з економічною злочинністю мною направлено до прокуратури.

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації (ОДА) з питань боротьби з корупцією Віталій Купрій

http://litsa.com.ua


Теги статьи: Царев

Дата и время 06 мая 2014 г., 10:46     Просмотры Просмотров: 4429
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052065