АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 3°C
Днепр: 5°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 3°C
Львов: 10°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 10°C
Ровно: 9°C

Російські ЗМІ розповіли про "наукову діяльність" дочки Путіна

Російські ЗМІ розповіли про "наукову діяльність" дочки Путіна
Російські ЗМІ розповіли про "наукову діяльність" дочки Путіна

Російські журналісти провели розслідування, присвячене діяльності фонду "Иннопрактика" та його директора Катерини Тихонової - ймовірної доньки президента Росії Володимира Путіна.

Про діяльність фонду "Иннопрактика" і її директора Катерини Тихонової стало відомо з розслідування видання РБК "Хто стоїть за розширенням МДУ", опублікованого в січні 2015 року. Тоді увагу широкої публіки звернули на те, що фонд заснований в 2012 році і не встиг заслужити великого авторитету в наукових колах, відповідає за розробку концепції науково-технологічної долини МДУ, яка оцінюється не менше ніж у 1,7 мільярда доларів, пише Медуза. Водночас ЗМІ зазначають, що науковий статус Тихонової визначити складно.

"Серед авторів "Вісника Новгородського університету" Тихонова представлена кандидатом фізико-математичних наук. Однак в базі даних відділу дисертацій Російської державної бібліотеки, куди потрапляють всі захищені в країні роботи, дисертації за авторством Тихонової немає. Немає таких даних і на сайті МДУ", - йдеться в матеріалі видання. Дивіться фото: Журналісти показали дачу найближчого соратника Путіна: вертолітний майданчик і ставок з фореллю

Журналісти також виявили, що в інших наукових роботах Катерину Тихонову називають співробітницею механіко-математичного факультету МДУ. При цьому серед працівників на офіційному сайті факультету вона не значиться. За словами завідувача кафедри прикладної механіки і управління мехмату МГУ, доктора фізико-математичних наук Володимира Александрова (він — співавтор статей Тихонової), керівник "Иннопрактики" закінчила магістратуру під його керівництвом кілька років тому; в аспірантуру вона не вступала.

"Але вона займається науковою роботою, ми разом проводимо експерименти. У нас є зараз програма співпраці з мексиканськими вишами — широке поле експериментальної діяльності", — розповів Александров. Однак на сайті "Истина" є також відомості про диплом Тихонової, який вона захистила в 2011 році під керівництвом того самого Володимира Александрова: він зареєстрований як кваліфікаційна робота "спеціаліста", а не "магістра". За словами Володимира Александрова, царина наукових інтересів Тихонової — створення математичної моделі афферентного первинного нейрона вестибулярного апарату. "У кожного ссавця є вестибулярний апарат, є вихідні блоки, які називаються аферентними первинними нейронами. Вона займається створенням математичної моделі цих нейронів. Ця робота — частина нашого великого завдання, розробки вестибулярних протезів. Вони потрібні літнім людям, у яких часто є порушення, через що літні люди частіше падають, ламають кістки. Ми хочемо допомогти літнім і хворим", — розповів Александров. За його словами, цей винахід також може стати в нагоді космонавтам, у яких на орбіті часто виникають проблеми з вестибулярним апаратом, "хоча й іншого роду". 

Один із засновників "Диссернета" (проект займається аналізом наукових робіт щодо запозичень і плагіату), доктор фізико-математичних наук Андрій Ростовцев сумнівається, що керівник "Иннопрактики" справді внесла науковий внесок у створення статей і розробок: "Для цього у неї в біографії повинен бути академічний запис — аспірант, кандидат наук.

Вона мала якусь кількість років пропрацювати в науці, а це в кишеню не заховаєш. Майже в кожній роботі поряд з ректором і завкафедрами трапляються студенти й аспіранти, в Росії дуже часто саме вони і роблять всю основну роботу, а до них на хвіст вже сідають титуловані товариші. Але у випадку з науковими статтями відстежити, кому насправді належить авторство і хто за яку частину роботи відповідав, неможливо". Нагадаємо, раніше відомий російський журналіст Олег Кашин знайшов таємничу дочку президента РФ Володимира Путіна - 28-річну танцівницю і експерта з інновацій Катерину Тихонову. За його даними, вона очолює організацію "Иннопрактика", яка займається пошуком інновацій та науковим консалтингом, а також готує масштабне розширення 

ТСН


Теги статьи: ПутинТихонова Екатерина

Дата и время 12 августа 2015 г., 19:26     Просмотры Просмотров: 4491
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

«Фашист» Порошенко милее Кремлю любого нового президента — Боровой
На смерть Тамма. Как солнцевские связаны с ФСБ РФ и «Единой Россией»
Гриценко назвал трех главных «разрушителей» Украины

"Вова, ты молодец!" Аваков пообещал Путину-х*йлу быть ласковым
Мягкое поглощение. Как Чехия становится российским сателлитом
Перед объявлением об отставке Назарбаев поговорил с Путиным

«Ни кашу варить, ни на рыбалку бегать»: Порошенко резко ответил на хамство Путина
Подстрекал военных Крыма: в Украине вынесли приговор представителю Путина
“З глузду з’їхав чи що?“: Путин в Крыму рассказал об отсутствии ссоры между украинским и российскими народами

В ближайшем кругу Путин осознает ошибочность оккупации Крыма, - Джемилев
Царь приехал: тысячи жителей Симферополя попали в неожиданные ловушки
Горбулин: Путин всего лишится, если пойдет на войну с Западом

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.201694