АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 19°C
Днепр: 20°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 18°C
Львов: 15°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 15°C
Ровно: 16°C

Смерть Ігора Єремеєва змусила його опонентів схилити голови (ФОТО)

Смерть Ігора Єремеєва змусила його опонентів схилити голови (ФОТО)
Смерть Ігора Єремеєва змусила його опонентів схилити голови (ФОТО)

Нещасний випадок і подальша смерть політика і бізнесмена проявили поважне відношення до Ігоря не лише його оточення, а й ідеологічних супротивників. 

Учора у ЗМІ поширили новину про смерть відомого українського політика та бізнесмена Ігоря Єремеєва. Його постать завжди неоднозначно сприймалась і оцінювалась у суспільстві. І тим не менше, звістка про його травму а і подальшу смерть змусила примирила його ідеологічних опонентів, які навіть після довгого політичного протистояння з ним зберегли повагу і висловили співчуття про втрату.

Так, Борис Філатов на своїй сторінці у фейсбуці пригадав, як у розпал ідеологічної боротьби між їхніми таборами, Ігор Єремеєв дзвонив йому з пропозицією викупити полонених волинян влітку 2014 року.

При першій звістці про тяжку травму Ігора Мироновича, шанобливо про нього відгукнувся не менш затятий ідеологічний опонент Андрій Лозовий.

Так само з пошаною він згадав про нього після звістки про смерть. 
Тобто, навіть не зважаючи на попередні натягнуті відносини та неприязні стосунки, колишні політичні суперники зберегли повагу до нього і щиро, по-людськи, висловили свої співчуття та слова підтримки його родині. Подібне явище рідко спостерігається в українському політикумі. Зокрема, після звісток про серію самогубств регіоналів, фактично ніхто з їхніх ідеологічних суперників не висловив свого співчуття і поваги до них як до колишніх колег та опонентів.

Гадаємо, причини тут ховались у політиці Ігора Мироновича Єремеєва. Більшості українців він був відомий як політик і бізнесмен з Волині, співвласник паливно-промислової групи “Континіум” тощо. У зв’язку з цим написано чимало статей про його діяльність, однак мало хто звертав увагу на його політичну діяльність в останні роки. Так, ще у 2012 р. він відкрито висловився проти федералізації України та засудив політику підтримки поглинання нашої країни Росією. Під час початку Майдану він фінансово та ресурсово підтримував “Автомайдан”. А з початком російсько-української війни на Донбасі у різний спосіб допомагав бійцям АТО. На особисті гроші фінансував проект “Збережи життя солдату“. Зазвичай гроші йшли на солдатів з Волині, однак, за словами бійців з фронту, допомагав він усім, хто до нього звертався за допомогою.


Трагічний випадок і смерть Ігоря Єремеєва суттєво вплинув на політичну та бізнесову політику країни. Однак, зараз про це відмовляються говорити майже всі політики. Скажімо, як заявили нашому виданню у прес-службі Ігоря Єремеєва, вони оголосили вихідні на найближчі три дні, а його друзі та знайомі взагалі відмовляються спілкуватися з пресою. Трагічна смерть стала справді несподіванкою для багатьох із його оточення.

Як стало відомо ІНФОРМАТОРу, наразі виконуючим обов’язки голови депутатської групи “Воля народу” оголошений Андрій Леонідович Деркач. Про деталі прощальної церемонії і подальших планів “Волі народу” інформація буде поширена найближчим часом. Наше видання приєднується до слів співчуття родині Ігора Єремеєва і вдячна йому за підтримку сотень солдатів АТО.


Теги статьи: ЕремеевЕремеев Игорь

Дата и время 13 августа 2015 г., 17:52     Просмотры Просмотров: 4445
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Андрей Пасишник: эффективный менеджер украинской коррупции. Часть 2
«Ширка» повертається. Як коаліція зваблює екс-«регіоналів»
Стало відомо, скільки вкрали у сім’ї покійного Єремєєва його «друзі» і «партнери»

Наследство олигарха
Бизнес-партнеры Еремеева хотят завладеть его наследством: киевский нотариус им в этом помогает
Петр Дыминский: нефтяной олигарх и дорожный убийца. ЧАСТЬ 2

Упыри. Как партнеры обобрали семью погибшего миллионера Игоря Еремеева
Вдова Еремеева утверждает, что Лагур и Ивахив «рулят» виргинским трастом
Війна за "Континіум": дружина покійного Єремеєва – про конфлікт з Івахівим та Лагуром

Степан Ивахив: псевдопатриот обувает державу в тендерные лапти и грабит вдову погибшего друга
Коломойский пытается выкупить бизнес погибшего Еремеева
Смотрящий Яценюка Иванчук положил глаз на наследство олигарха Еремеева

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.686728