АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 5°C
Днепр: 7°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 2°C
Львов: 3°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Авто без розмитнення в Україні: з’явиться новий канал

Авто без розмитнення в Україні: з’явиться новий канал
Авто без розмитнення в Україні: з’явиться новий канал

Учасники АТО зможуть провозити автомобілі на територію України без сплати митних платежів.

З такою пропозицією виступив начальник служби військово-соціальної роботи відділу гуманітарного забезпечення управління по роботі з особовим складом Головного управління Національної гвардії Валерій Шандурський.

За словами Шандурського, серед інших пільг, які повинні бути у учасників АТО, — ввезення в Україну автомобілів без «розмитнення». Фактично це здешевить пригнаний старий автомобіль наполовину, а то й більше.

«Серед останніх законодавчих ініціатив, які пройшли узгодження в ГУ Нацгвардії, — щодо надання дозволу членам сімей учасників АТО одноразово для особистого користування провезти на митну територію України автомобіль з двигуном об’ємом до 3 тис. куб см без сплати митного збору. Таким чином, автомобіль буде дешевше десь удвічі» — Валерій Шандурський.

Такі пільги дійсно допоможуть людям, які воювали в АТО, проте відразу відкриють велике поле для зловживань і корупції. Так, включення у список пільговиків членів сімей учасників АТО відразу сильно розмиє і розширить рамки. Крім того, не виключено, що автомобілі будуть ввозитися не для особистого користування, а для перепродажу.

За приблизними оцінками, кількість людей, що мають статус «учасника АТО», в Україні вже перевищує 60 тис. При цьому за перше півріччя в Україні було продано всього 25 тис. авто. Таким чином, канал з ввезення автомобілів в Україну буде значним по відношенню до решти ринку.

autodriving.net


Теги статьи: Авто

Дата и время 14 августа 2015 г., 09:01     Просмотры Просмотров: 15699
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.135556