АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Як отримати дозвіл на володіння зброєю: покрокова інструкція

Як отримати дозвіл на володіння зброєю: покрокова інструкція
Як отримати дозвіл на володіння зброєю: покрокова інструкція

Вільні люди мають зброю, а раби – ні. 

Про те, як здобути зброю і чому слід на це наважитись, поділився зІНФОРМАТОРом військовий інструктор на псевдо Курт Оберст.

Фото та відео з розстрілом Небесної Сотні 18 лютого 2014 року. Самогубна атака молодих сміливців з дерев’яними щитами і палицями проти снайперів та автоматників вічно служитиме для українців прикладом доблесті й самопожертви, але водночас -уроком і зайвим нагадуванням про те, як небезпечно в часи тиранії перековувати мечі на рала. Якщо теоретично уявити хоча б десяток майданівців з автоматами на полі бою, то, без всякого сумніву, жертв серед молодих патріотів було б набагато менше. Але сталося те, що сталося.

В українській історії більше не має бути небесних сотень. Відтепер хоча б кадри її загибелі мають спонукати кожного українця озброюватись. За будь-яку ціну і за допомогою будь яких-засобів. Наступного Майдану псевдоеліта мусить знати, що у відповідь на один постріл в її бік пролунає серія. І тільки вільна людина зі зброєю в руках спроможна подолати будь-яку тиранію.

Станом на сьогодні псевдоеліта та активна громадськість зайняли вичікувальну позицію стосовно одна одної. Псевдоеліта робить вигляд, що дотримується прав громадян, а громадяни роблять вигляд, що дотримуються закону псевдоеліти і не бунтують. Але цей стан лише тимчасовий. Нікому заздалегідь не відомо, коли псевдоеліта надумає увімкнути на повну потужність новий маховик репресій проти громадських активістів. І все це відбувається на фоні агресії Російської Федерації, яку українські владоможці вперто воліють не помічати.

На жаль, набуття громадянином права власності на вогнепальну зброю усіляким чином обмежується масою документів, бюрократичною тяганиною, надвисокими цінами, встановленими продавцями у змові з псевдоелітою. Тим не менш, враховуючи небезпеку нового наступу російських військ вглиб України, а також злочинну діяльність псевдоеліти, кожен громадянин має використовувати всі доступні засоби для власного озброєння.

Перш ніж говорити, власне, про процес отримання дозволу на вогнепальну зброю, треба визначитися з дефініціями. Громадянину України заборонено набувати власність на короткоствольну вогнепальну зброю (револьвери і пістолети). Виняток робиться для владоможців, міліції, журналістів, охоронюваних законом свідків. Натомість громадянин України, який досяг 21 року, має право набувати у власність гладкоствольну зброю (гладкоствольні рушниці), а при досягненні 25 років – нарізну вогнепальну зброю (мисливські нарізні карабіни).

Мушу застерегти читачів від нелегальної купівлі будь-якої зброї. Відомо, що всі прибуткові та нелегальні сфери бізнесу, як-от проституція, азартні ігри, наркотики, зброя, перебувають під надійним «дахом» відповідних міліцейських структур, які годуються на цій темі. Кожен барига, який приторговує зброєю, має свого міліцейського куратора, і він не посміє продати ствол, не попередивши про це свого куратора. Тому, треба мати дуже впливові зв’язки, щоб без страху купувати вогнепальну зброю “нелегалом”. Як правило, громадський активіст таких «зв’язків» не має. Звичайно, нелегальна вогнепальна зброя має і свої плюси, наприклад, її відсутність у базі даних МВС та часто набагато кращий вогневий потенціал, адже автоматична зброя заборонена у цивільному обігу.

Але тисячу і один раз подумайте, перш ніж користуватися випадковими зв’язками та приставати на сумнівні пропозиції у мережі Інтернет «купіть калаш». Статистику розкриття справ у міліції також ніхто не скасовував, і ви, через власну необережність, можете поповнити місця позбавлення волі за незаконне придбання незареєстрованої зброї». Тому у цій статі ми розглянемо легальні можливості придбання вогнепальної зброї.

Отже. Питанням видачі дозволів на купівлю і зберігання вогнепальної зброї вирішує Відділення дозвільної системи ГУ МВС України. Для набуття дозволу на купівлю і зберігання гладкоствольної зброї, громадянин має звернутись до відділення дозвільної системи МВС у районі свого міста за місцем проживання. У випадку набуття дозволу на купівлю та зберігання нарізної зброї, доведеться відправлятися у Центральну дозвільну систему області або міста. У місті Києві кожен район має своє відділення Дозвільної системи. Для оформлення дозволу на нарізну зброю, доведеться звертатись у Центральне Відділення дозвільної системи УГБ МВС України в м. Києві (03087 Київ, вул. Єреванська, 18-А).

У Відділення Дозвільної системи подаються наступні документи:

  1. Довідка про проходження курсів по техніці безпеки зі зброєю. Існує ряд установ при МВС, а також приватних структур при зброярських магазинах, які проводять такі курси і дають такі довідки. Одна з них – Зброярський магазин «Ібіс» у м. Києві за адресою вул. В. Гетьмана, 27. Курси проходять за попереднім записом. Вартість довідки – близько 200 грн. Термін оформлення – близько тижня.
  2. Медична довідка 127/о про відсутність медичних протипоказань по зброї, разом з ними довідки про відсутність протипоказань від психіатра та нарколога. Береться у лікарні, де водії проходять медкомісію. Вартість – близько 300 грн. Але врахуйте, якщо не матимете військового квитка – вам відмовлять. У таких випадках можна скористатись послугами приватних клінік. Візьмуть вони дорожче, але все оформлять без питань. Разом з ними вам долучать ще дві довідки про проходження огляду у психіатра та нарколога.
  3. Довідка про відсутність судимості. У місті Києві така довідка береться у центральному відділі міліції на Богомольця 10. Працюють кожного буднього дня з 10 по 11 і з 16 по 17.
  4. Договір страхування цивільно-правової відповідальності власника зброї. Робите у будь-якій страховій компанії, яка цим займається.
  5. 4 фото формату 3Х4;
  6. З усім цим хазяйством ви відправляєтесь у відділення Дозвільної системи і пишете заяву відповідного змісту з дорученням всіх зібраних документів. Там оплачуєте на місці три квитанції державного мита (гривень 200 рік тому) і починаєте тижні три чекати. В урочий час вам дають так звану “Зелену карту” або “зеленку” – дозвіл на купівлю зброї. Вона складається з двох купонів. Один ви лишаєте у магазині, коли купуєте зброю, а другий – з відміткою магазину про купівлю зброї знову несете у Дозвільну. Опісля чекатимете від тижня до місяця саме на дозвіл на зберігання зброї. До моменту отримання дозволу на вулицю його краще не виносити.

 

І пам’ятайте – у вас дуже мало часу. Скоро настануть такі часи, що саме наявність зброї буде вирішувати, зможете ви себе захистити чи ні.

Для ІНФОРМАТОРа підготувала

Анна Андрашко  


Теги статьи: Оружие

Дата и время 16 августа 2015 г., 14:42     Просмотры Просмотров: 10020
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Киеве мужчина после убийства разгуливал по улице с окровавленными ножами
Корпуса ручных гранат, взрыватели, выстрелы к гранатометам, пороховые заряды и патроны изъяли у торговца оружием на Харьковщине, - НПУ
В Ровенской области СБУ обнаружила тайник с оружием и боеприпасами

В Мариуполе полиция нашла схрон с оружием
"Перемирие" на Донбассе: за сутки шесть обстрелов
В Киеве мужчина с мачете бросался на прохожих

Гранаты, патроны и детонаторы: В Харьковской обл. мужчина продавал оружие из района ООС
Достанем и до Урала: Генерал оценил шансы Украины создать ракеты большой дальности
Генерал США: Россия всерьез задумывается о применении ядерного оружия

Главный радикал Ляшко получил от министра Авакова розовый пистолет (документ)
Порошенко дал указание конструкторам разработать ракеты повышенного радиуса действия
Украина попала в Топ-25 крупнейших торговцев оружием

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070697