АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 5°C
Днепр: 5°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 4°C
Львов: 3°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Перед тим, як кричати "все погано" — поприбирайте "гівно" у себе в містах, — Майклъ Щуръ

Перед тим, як кричати "все погано" — поприбирайте "гівно" у себе в містах, — Майклъ Щуръ
Перед тим, як кричати "все погано" — поприбирайте "гівно" у себе в містах, — Майклъ Щуръ

День 17-й. Все йде більш-менш звично. Підйом, сніданок, тактичні навчання, обід, прийом чергування, вечеря, чергування. Кашель майже минув. Нежить — також.

 

Ходив сьогодні на спортмайданчик до обіду. Гудуть м’язи. І болять ноги після вчорашньої "розминки". Я підозрюю одну вправу. Розповім вам. Присідаєте, рахуючи до десяти. На кожен рахунок присідаєте на трошки. Так, щоб на 10 ви сиділи повністю. А потім так само встаєте. Пауза між присіданнями - 2-3 секунди. Раз — трохи присіли, дві секунди, два - ще трохи, дві секунди, три — ще трохи і так до десяти.

Вечеря і обід все ок.

Дзвонили з міністерства по вчорашньому посту, що щось не додали. Намагаються дізнатись де був прокол, щоб більше не було.

Чергування

Ми заступили на чергування. Інструктаж на плацу.
Видали багнет-ножі. Чергуємо.

Їдальня

Зустрічався з пані Лідією — головною у їдальні. Також — з керівником підприємства, яке виграло тендер на годування солдатів.
Їх компанія годує не лиш Десну.

Отже, загальні проблеми:

За їх словами, вони змушені укладати короткострокові угоди про годування. Крайня — з 1.08 по 15.09. При чому вони солдатів годують, а угода досі не підписана. Чийого підпису не вистачає — не знаю. Отже за їх словами, вони солдатів годують за свій рахунок. Якщо прикинути, що на добу солдат їсть на (грубо кажучи) 30 грн, то 1000 солдатів — 30 тис грн. І це лише на добу. З 1.08 вони нагодували солдатів на нехилу суму. А солдатів тут більше, ніж 1000. Набагато більше. Підписати угоду обіцяють 18-го серпня.
Другий момент — угоду на харчування тре переукладати кожні півтора місяці. Я — не бізнесмен, але мені здається, що це трохи незручні умови. Кер-к компанії каже, що якби на рік — то можна було б планувати витрати і, наприклад, закупити нову кухонну техніку. Наприклад для миття посуду, варки борщу, чи, хоча б, більшу сковорідку. Далі. Їдальня розрахована на 1,5 тис людей. Годується там більше (частково це також було причиною черги). Про якість їжі. Овочі. Чому немає овочів і фруктів?

За словами представників їдальні, у них є наказ не подавати сирі продукти. Тільки ті, що пройшли термообробку або консервовані. Нічого сирого. Причина: коли ще давали свіжі овочі, то як тільки у солдата, перепрошую, "срачка", хто винен? — Їдальня! Бо то — недомили, то — пестициди, то — хімікати, то — кухарка нашептала. Тепер свіжих овочів більше не дають. Їдальня — не винна. Срачка (не при столі буде сказано) продовжує вибірковий відстріл солдатських дуп.

Чому їжа виглядає несмачно?

От скажеш "армійська їжа" і все про їжу стає зрозуміло. Це коли несмачне на вигляд і інколи на смак. Спитав про це у представників компанії-годувальниці. Кажуть, що одомашнити її можна. Але тре дещо зробити. Перед тим, як я скажу, що треба зробити, я опишу схему — як формується меню.

Є меню. Його, якщо я все правильно зрозумів, формують дивізія спільно з компанією-годувальницею. Але є момент, про який мало-хто знає — побажання щодо меню може надавати особовий склад. Умовно - захотіли вареників, котлет і пюре, зібрались разом, домовились — що додати, написали спільно в дивізію — і в меню додається одомашнений пункт. Отака схема. Але вона натикається на реалії. Їдальня — перевантажена і вони ледве встигають варити каші. А, наприклад, насмажити котлет на всіх солдатів не встигнуть точно, бо пателень не вистачає. А купити нові не можуть, бо нема змісту купувати щось нове, бо у них нема впевненості, що через півтора місяці з ними укладуть угоду. Але є надія. Обіцяють десь з вересня запустити нову їдальню. У ній зараз ремонт. А чому ремонт? Бо рік тому "Десна" була майже вся забита дошками і непридатна для навчання. А зара потроху вичухуют її.

Тобто все — не ідеально. Може навіть — не добре. Але точно не погано. У військових все так само, як і у вас, шановні читачі, у містах/селах/хатах. Тому перед тим, як кричати "всьо погано", "армія гівно", "зрада", поприбирайте "гівно" у себе в містах. Коментарі типу "армія гівно" без фото ваших ідеальних вулиць і будинків видаляються автоматично. Цей експеримент стосується цього посту. Набридли всепропальщики.

Вам на добраніч. А я сиджу і чергую.

Автор: Майклъ Щуръ

24tv.ua


Теги статьи: Щур Майкл

Дата и время 17 августа 2015 г., 18:50     Просмотры Просмотров: 2487
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.089648