АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 7°C
Днепр: 9°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 6°C
Львов: 11°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Очередной суд по ТВі принял решение не в пользу Кагаловского

Очередной суд по ТВі принял решение не в пользу Кагаловского
Очередной суд по ТВі принял решение не в пользу Кагаловского

4 вересня Господарський суд міста Києва прийняв три рішення у справах щодо власності ТВі, усі вони не на користь екс-власника каналу Костянтина Кагаловського.
Учасниками справ були чотири компанії:

ТОВ «Медіа інфо» - колишній власник 100% ТОВ «ТРК Телерадіосвіт» (телеканал ТВі); ТОВ «Факторингова компанія "Фінанс Груп"» - власник 100% ТОВ «ТРК Телерадіосвіт» (телеканал ТВі);

Wilcox Ventures - колишній власник 99% ТОВ «Медіа інфо», компанія Костянтина Кагаловського;

Balmore Invest Limited - власник 95% ТОВ «Медіа інфо», компанія Олександра Альтмана.Як розказав у коментарі «Телекритиці» представник «Медіа інфо» в суді Вадим Тугай, спершу була розглянута справа за позовом Balmore Invest Limited щодо визнання недійсним рішення загальних зборів учасників «Медіа Інфо» від 19 квітня 2013 року, яким Наталію Катеринчук було призначено директором товариства. Позивач вважає, що збори були незаконними, оскільки на них був присутній лише представник компанії Wilcox Ventures, якій на той час належало 5% у статутному капіталі товариства. Відповідачем у цій справі було «Медіа Інфо», третя особа - Wilcox Ventures. Суд задовольнив позов Balmore Invest Limited і визнав призначення пані Катеринчук недійсним.Після цього суд розглянув справу за позовом Wilcox Ventures до «Медіа інфо». Як зазначив пан Тугай, позивач просив суд визнати недійсними загальні збори товариства 21 травня, коли відбувся продаж корпоративних прав ТРК «Телерадіосвіт» від «Медіа інфо» до факторингової компанії «Фінанс Груп». Суд відмовив у задоволенні позову.Також, була розглянута справа за позовом «Медіа інфо», яке просило суд визнати недійсним договір відчуження корпоративних прав у ТРК «Телерадіосвіт» на користь факторингової компанії «Фінанс Груп». Wilcox Ventures була залучена як третя особа. «Суд відмовив у задоволенні позову про визнання недійсним договору купівлі-продажу, і прийняв рішення на користь «Фінанс Груп», яка була відповідачем у справі», - сказав Вадим Тугай. Таким чином, продаж каналу факторинговій компанії «Фінанс Груп» одразу двома рішеннями суду визнано правомірним.Представник Wilcox Ventures Інна Москаленко повідомила «Телекритиці», що вона не була присутня на цих судових засіданнях, оскільки в цей час у неї були засідання в іншому суді. Вона подала клопотання про перенесення справи. Тому про рішення, прийняті 4 вересня, їй невідомо. Пані Москаленко пообіцяла прокоментувати їх згодом.Нагадаємо, 23 серпня Господарський суд відмовив у задоволенні позову компанії Wilcox Ventures щодо визнання недійсним рішення загальних зборів ТОВ «Медіа інфо» (компанія-власник ТВі) від 18 квітня, на яких був відчужений капітал Wilcox на користь компанії Balmore Invest Limited.

Телекритика


Теги статьи: КагаловскийТВі

Дата и время 06 сентября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 3254
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
20 сентября 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.087173