АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

ЦВК відписала Ахметову 4,5 мільйона на реєстр виборців

ЦВК відписала Ахметову 4,5 мільйона на реєстр виборців
ЦВК відписала Ахметову 4,5 мільйона на реєстр виборців

Центральна виборча комісія 24 квітня уклала угоду з ПАТ «Укртелеком» на послуги з підтримки віртуальної приватної мережі автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців». Вартість угоди склала 4,51 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про систему передачі даних між центральним вузлом та вузлами рівня органів ведення Держреєстру і регіональних органів його адміністрування (784 вузли). Зв’язки між вузлами забезпечуються за допомогою постійних захищених з’єднань з використанням технології віртуальних приватних мереж.

Ця система була створена на основі мережі «Укртелеком» у 2008 році. Відтак тендер на вказані послуги щороку проводять по закупівлі «у одного учасника» у зв’язку з відсутністю конкуренції.

На сайті «ВДЗ» є дані про угоди між ЦВК і «Укртелекомом» починаючи з 2011р. За цей час було підписано договорів на 18,62 млн грн.

Нагадаємо, минулого року Рінат Ахметов завершив операцію з придбання «Укртелекому». СКМ сконцентрував 100% акцій компанії UA Тelecominvest Limited (Кіпр), якій належать корпоративні права компанії «ЄСУ» (Україна). У свою чергу, «ЄСУ» є власником 92,79% акцій «Укртелекому».

 

Наші гроші


Теги статьи: ЦВКАхметов

Дата и время 12 мая 2014 г., 10:20     Просмотры Просмотров: 2447
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 июня 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте