АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 28°C
Харків: 33°C
Дніпро: 35°C
Одеса: 29°C
Чернігів: 23°C
Суми: 28°C
Львів: 21°C
Ужгород: 27°C
Луцьк: 20°C
Рівне: 22°C

Святослав Вакарчук іде в Президенти

Читать на русском
Святослав Вакарчук іде в Президенти
Святослав Вакарчук іде в Президенти

Український співак лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заручився підтримкою олігархів, та планує іти в Президенти України.

Відсутність гучних заяв та затишшя у політичному житті не є випадковим та говорить про підготовку співаком власного політичного проекту. Поки ведеться робота Вакарчук побоюється потрапити в інформаційне поле під будь-яким політичним стягом. Складна політична та економічна ситуація у країні може негативно вплинути на майбутній політичний стартап співака. Один з інсайдерів повідомив, що Святослав хоче стати Президентом України.

Резонне питання, щодо спонсорів передвиборчої кампанії золотого “голосу країни”. Як виявилось меценати вже є. Один з них – це народний депутат Сергій Льовочкін, екс-регіонал, член Опозиційного блоку, колишній Голова АП Януковича. Льовочкін чудово розуміє всі плюси лобіювання культового співака на майбутніх президентських виборах: якщо Вакарчук програє, то забере на себе велику кількість голосів патріотично налаштованого електорату і дасть змогу пройти іншій, важливішій фігурі на шаховій дошці Льовочкіна. Якщо виграє – залишиться винним олігарху.

Сім’я Вакарчуків зовсім не далека від політичного життя. Наприклад, батько Святослава Іван Вакарчук був довіреною особою Леоніда Кучми на президентських виборах у 1999 році, а вже в 2004 відкрито закликав голосувати за Ющенка. Вочевидь, цей політичний хамелеон буде допомагати синові у передвиборній гонитві зв’язками та досвідом. Скоріш за все, вихід на Льовочкіна відбувся саме за його посередництвом.

Святослав Вакарчук якось сказав: “Коли влада боїться суспільства – це перший крок до демократії. Коли суспільство боїться влади – це перший крок до диктатури”.

Те, що Вакарчук пішов до Льовочкіна – перший крок до президентства. Не секрет, що саме Льовочкін разом з Фірташом спонсорували передвиборчі кампанії останніх президентів України, Ющенка, Януковича та Порошенка. Підтримка олігархів завжди робила свою справу.

До речі, як виявилось, крім Льовочкіна Вакарчук намагається підтримувати гарні стосунки й з Коломойським. Це видно по тому, як часто і як позитивно Вакарчука показує канал 1+1. До того ж Вакарчука час від часу бачать на Володимирській в ресторані “Да Вінчі”, що знаходиться в одній будівлі з київським офісом Коломойського. Зокрема, співака помічали в компанії близького соратника дніпропетровського олігарха Геннадія Корбана.

Навіть як музикант Вакарчук вже розпочав політичну гру, два останні кліпи “Океану Ельзи” – чисто політичні. Роботи “Не твоя війна” та “Життя починається знов” є яскравим тому підтвердженням. Орієнтування на патріотичну аудиторію стало основним у діяльності співака.

На днях Святослав подарував Військово-медичному клінічному центру Західного регіону пересувний рентгенівський апарат вартістю майже 2 мільйони гривень при цьому не забув роздати декілька десятків флешок з своїми піснями учасникам АТО, що знаходяться на реабілітації – реклама понад усе.

Вакарчук іде у президенти, з патріотичними думками та сумнівними соратниками, що з цього вийде – не відомо, але вже зараз співак при можливості вдягає українців в футболки з написом зі своєї пісні:  “Все буде добре!”.

Информатор


Теги статті: Вакарчук

Дата і час 20 серпня 2015 г., 09:33     Переглядів Переглядів: 51016
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.036878