АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 3°C
Днепр: 5°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 2°C
Львов: 4°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Активісти придбають депутатові Швайці презервативи

Активісти придбають депутатові Швайці презервативи
Активісти придбають депутатові Швайці презервативи

В «Свободі» кажуть, що кожен свідомий українець зобов’язаний зробити зі своєю українкою щонайменше п’ять чарівних українських діточок.

В далекому майбутньому ці діточки мають «змагатись за світле майбутнє України», «відстоювати права нації», «розширювати кордони держави»… Словом, йдеться про далеку перспективу. Не про памперси, не про садочки, батьківські комітети в школах, не про першу мобілку (яку хоче зараз кожна дитина), не про нормальний одяг…

Плани будуються на той випадок, якщо «українські діточки» від голоду не помруть, а дотягнуть до своїх 16-18 років. Про те як виховувати, чим годувати, у що одягати і де поселити цих п’ятьох нещасних «Свобода», як і більшість противників абортів і прихильників хаотичного розмноження злиднів не переймається. Ба навіть не переймаються ті її представники, які все це забезпечити можуть. Вони – просто не хочуть.

Народний депутат України Ігор Швайка прославився саме своїм невтримним бажанням розмножуватись і не платити за те, що «нарозмножував» і те, що сьогодні просить їсти.

Аби партія не несла через ці волання про допомогу «іміджевих втрат» Швайка нещодавно викрав власного сина у матері Ольги, яка на разі судиться з нардепом через аліменти. За кілька днів нардеп «свободівець» повернув таки перелякану дитину додому… з виголеним на голові «оселедцем». «Таку зачіску мають носити справжні чоловіки», – пояснив батько синові. Чому він собі голову не поголив Швайка не пояснив. Думаю тут спиратись треба на перше пояснення – оселедець можуть носити тільки справжні чоловіки. Питання чи вважати чоловіком “зозулю”, яка зробивши 5 дітей не хоче прогодувати жодної – залишимо для науковців.

Сьогодні обом дітям Ольги Швайки суд присудив по 10% від доходів депутата на аліменти. Таке рішення було вмотивовано тим, що нардеп, заплативши зайві кілька сотень гривень власним дітям – загнеться в злиднях.

Громадські активісти вже вигадали, як допомогти «свободівцю», що став на шлях виправлення і свого становлення як батько: ініціативна група «Век «Свободы» не видать» оголосила про збір презервативів для народного обранця. Гумові вироби пропонується надсилати на адресу Верховної ради України (м.Київ, вул.Грушевського, 5 – місце роботи нардепа Швайки), установи, в якій люди отримують «дуже мало грошей».

Будемо сподіватися, що Швайка таки навчиться використовувати їх за призначенням.


Теги статьи: ШвайкаИгорь Швайка

Дата и время 20 августа 2015 г., 10:16     Просмотры Просмотров: 3105
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.516663