АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 2°C
Днепр: 3°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 3°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Україна може заплатити 500 тис. $ росіянам у вигляді штрафу через Тимошенко

Україна може заплатити 500 тис. $ росіянам у вигляді штрафу через Тимошенко
Україна може заплатити 500 тис. $ росіянам у вигляді штрафу через Тимошенко

Мін’юст України від 11 серпня підписав документ про те, що Міжнародна юридична фірма «Winston & Strawn llp» буде захищати інтереси України у Апеляційному суді в Парижі за позовом, який подала «Татнафта».

Ціна угоди — майже півмільйона доларів. Юристи фірми вже більше року ведуть цю справу. Зараз йде апеляційна стадія, в разі поразки Україна заплатить 112 млн дол. «Татнафти» і виконає ряд інших штрафних санкцій.

Позов по захопленню групою «Приват» нафтопереробного заводу «Укртатнафта» «Татнафта» подала в 2008 р., коли уряд очолювала Юлія Тимошенко. Як рейдерське захоплення, так і подальші рішення судів в Україні, згідно з якими «Татнафта» позбулася акцій «Укртатнафти», розцінювалися як порушення угоди з РФ про інвестиційне співробітництво. Відповідні рішення «Нафтогазу», які допомагали структурам «Привату» зміцнитися на Кременчуцькому заводі, тоді приймалися за участі Ігоря Діденка, який в даний час також працює заступник голови «Нафтогазу».

Рік тому «Winston & Strawn» отримало $ 65 тис за складання апеляції. Зараз нові гроші виділені на наступну фазу. 15 жовтня Апеляційний суд Парижа призначив обмін української та російської сторони письмовими уявленнями, 10 листопада мають відбутися усні слухання.

У 2014 році Арбітражний суд (Париж) прийняв рішення на користь «Татнафти»: Україна повинна заплатити компенсацію 112 млн дол. і відсотки за ставкою LIBOR за три місяці плюс 3% з моменту позбавлення російської сторони права власності на акції АТ «Укртатнафта» в якості компенсації за порушення ДІУ.

businessua.com


Теги статьи: УкртатнафтаТимошенкоШтрафШтрафы

Дата и время 21 августа 2015 г., 11:04     Просмотры Просмотров: 5374
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 марта 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070592