АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 4°C
Днепр: 6°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 3°C
Львов: 4°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Яценюк хоче забрати в українців квартири?

Яценюк хоче забрати в українців квартири?
Яценюк хоче забрати в українців квартири?

Нова програма державних кредитів, котру активно рекламує Яценюк, може позбавити українців житла.

Про це заявив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко,

Мова йде про кредити на утеплення будинків, заміну котлів чи вікон, котрі мешканці багатоквартирних будівель можуть брати в державних банках. Прем’єр обіцяв, що у випадку оформлення такого кредиту, держава компенсує 20-30% вартості послуги.

Однак, експерти не радять брати участь в таких аферах від уряду.

«Такий кредит – це чиста емісія грошей. Частину дає бюджет, а частину дають банки. Вони планують, що за рахунок цих грошей українці більше будуть брати кредитів. Справа в тому, що якщо ви взяли кредит в 20 тис. грн на заміну пластикових вікон і буде прострочення, пільг не буде, не сподівайтеся. З’являться колектори. І якщо квартиру не вдасться у вас забрати, то нерви дуже помотають», – зазначив Охріменко.

Експерт наголосив, що «енергоефективний» кредит нічим не відрізняється від інших кредитів, за винятком обіцянки держави пізніше компенсувати поетапно частину коштів. Однак, в уряді можуть і передумати.

«Якщо уважно подивитися цифри статистики, то дана програма практично не працює. Яка може бути проблема? Звучить все красиво. Ви прийшли в банк взяли кредит під 25%, все заплатили, подали документи, щоб вам компенсували. Вам обіцяють, що дадуть компенсацію через місяць. Може так статися, що в бюджеті не виявиться грошей, або вони передумають. Тоді компенсацію в будь-який момент можуть скасувати. І таке може бути. У підсумку обіцяна компенсація може лягти на плечі позичальника, як це сталося з державною молодіжною програмою з кредитування», – пояснив Охріменко.

firstsocial.info


Теги статьи: КредитикредитыКредитЯценюк

Дата и время 22 августа 2015 г., 08:57     Просмотры Просмотров: 5040
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 марта 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069794