АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Житомирські лісівники звернулися до Азарова

Житомирські лісівники звернулися до Азарова
Житомирські лісівники звернулися до Азарова
Відкритий лист Прем’єр-міністру України у відповідь на звернення Тетяни Михайлівни Кравчук

Шановний Миколо Яновичу!
Звертаються до Вас працівники Державного підприємства «Малинське лісове господарство» Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Нас вкрай образив та обурив лист колишньої нашої працівниці до Вас, який опублікували ряд Інтернет-видань.
Образив тому, що Тетяна Михайлівна пропрацювала в нашому дружньому і працьовитому колективі понад 30 років, ми ділили з нею будні і  свята, долали труднощі та  раділи досягненням. А тепер вона паплюжить добре ім’я лісівників Малинщини.
А обурило нас те, що все про що описала Кравчук у своєму листі,  не відповідає дійсності. І це можуть підтвердити всі  члени нашого колективу.
Можна було би оце «виливання бруду» пояснити особистою образою Тетяни Михайлівни. Річ у тім, що в результаті проведення оптимізації штатної чисельності працівників лісгоспу, посада, яку займала Кравчук, була скорочена. Керівництво підприємства зважило на непросте становище Кравчук та незважаючи на її пенсійний вік, все ж запропонувало їй інші посади. Однак від цих пропозицій вона відмовилася. І свою образу тепер виливає на сторінках Інтернет-видань.
Тільки у нас виникає питання: чому Тетяна Михайлівна не помічала цих всіх «недоліків», коли працювала в лісгоспі, адже займаючи посаду інженера лісового господарства вона мала можливість боротися з «порушеннями»?
Державне підприємство «Малинське лісове господарство» є одним із найбільших та бюджетоутворюючих підприємств Малинського району. За неповний рік роботи підприємства під керівництвом Матіяша В.Б лісгосп із відстаючих став одним із кращих серед підприємств Житомирського обласного управління, яке має найвищі показники господарсько-фінансової діяльності за підсумками роботи в І півріччі цього року. І кому ж як не Тетяні Михайлівні знати, яких зусиль докладали всі працівники лісгоспу для досягнення такого результату. Тому нас глибоко обурили перекручені факти нашої роботи і наших здобутків, які викладені у зверненні до Вас, Миколо Яновичу.
Наше підприємство за 7 місяців цього року реалізувало продукції на загальну суму  понад   33 мільйони гривень, що на  21% більше, ніж за відповідний період минулого року.
До зведеного бюджету за цей період сплачено  3,8 млн. грн.,  до Пенсійного фонду  – 3 млн. 579 тис. грн.      За 2012 рік чистий прибуток підприємства склав 33 тис. грн.,  а за І півріччя 2013 року – 215 тис. гривень.
Середньомісячна зарплата, яка виплачується своєчасно,  в цьому році  досягла рівня 3447 грн. При цьому в окремих категорій працівників, зокрема, на вивезенні та переробці деревини, обсяг заробітної плати сягає 5500 – 10300 грн . Якщо зі слів Кравчук Т.М. середня заробітна плата на підприємстві фальсифікується, то про свою реальну заробітну плату  може сказати кожен працівник підприємства.
Щомісячно на підприємстві проводиться аналіз собівартості випущеної продукції. Випуск збиткової продукції не допускається.
В своєму зверненні Тетяна Михайлівна зазначила, що підприємством збільшено обсяги рубок. От тільки вона, напевно, забула додати, що останнім часом в лісгоспі склалась критична ситуація із всиханням насаджень. Хворіють середньостиглі та молоді насадження, всихають цілі плантації.
Тому  ще в 2012 році було запрошено спеціалістів зі Львівського державного спеціалізованого підприємства «Львівлісозахист» та із Науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім.. Г.М. Висоцького  для обстеження лісових масивів та виявлення причин всихання соснових насаджень. Обстеження проводилось за безпосередньої участі Кравчук Т.М. За результатами обстежень було зроблено висновок, що причиною всихання насаджень  є  хвороба судинний мікоз. Боротися з цим захворюванням можливо тільки вирубуванням всієї хворої ділянки лісу та засадженням її молодими деревами.
Абсолютно всім на підприємстві відомо, що лісгосп вирубує щороку тільки те, що передбачено розрахунковою лісосікою.   Але крім планових рубок,  цьогоріч підприємство змушене витрачати величезні кошти на ліквідацію наслідків стихійного лиха –  снігопадів та буреломів, які завдали шкоди не тільки Малинському, а й Радомишльському, Попільнянському, Коростишівському та іншим районам області.    Із загальної маси заготовленої деревини майже 35 тис. метрів кубічних заготовлено при ліквідації наслідків сніголамів. А це Тетяні Михайлівні добре відомо, як і те, що абсолютно всі зруби обов’язково заліснюються. То чи не кривить вона душею, коли говорить про «масове знищення лісових насаджень»?
Чомусь не зазначила в своєму листі автор і того, що  за 2013 рік   лісгоспом лісові культури створено  на площі 260 га, що становить 121% річного завдання.
Що ж до запровадження електронного обліку деревини, то він застосовується в більшості країн Європи. Реалії сьогодення вимагають і від нашого підприємства значну увагу приділяти  електронному обліку деревини, що дозволить скоротити паперовий документообіг, покращити якість прийомки лісопродукції, скоротити її час, а також призведе до зменшення самовільних рубок і крадіжок лісу. Впровадження такого обліку дозволяє в електронному вигляді контролювати весь шлях лісопродукції: з лісу на склад, реалізацію з проміжних складів споживачу.
Останнім часом дійсно більше уваги приділяється використанню рекреаційних можливостей лісу. Але ж так роблять у всіх цивілізованих країнах! Рекреаційний комплекс «Затишок», розміщений   на трасі Київ-Ковель облаштований для комфортного та безпечного для лісу відпочинку наших співгромадян в природі.  А для реалізації декоративних саджанців та іншої   продукції побічного користування та дарів лісу підприємством  збудовано торговий павільйон «Лісовичок».
І, незважаючи на те, що «Лісовичок» функціонує небагато часу, на сьогоднішній день він вже приносить підприємству прибуток. Між тим, «Затишок» став улюбленим місцем відпочинку не лише жителів району, туди приїздять відпочивальники навіть зі столиці, зупиняються іноземці. І їхні слова захоплення та вдячності «окуповують» затрачене на будівництво комплексу.
Крім виконання виробничих завдань лісгоспом проводяться роботи з благоустрою та ремонту контор лісництв. Зроблено ремонт даху гуртожитку, де проживають наші працівники  за рахунок коштів підприємства. Ще дуже багато заплановано і є бажання  втілити задумане в життя.
Насамкінець, хочемо запевнити Вас, Миколо Яновичу, що колектив Державного підприємства «Малинське лісове господарство» працював і буде працювати на благо підприємства, галузі та нашої держави.
З повагою, колектив Малинського держлісгоспу. (підписи додаються)
 

Теги статьи: Малинське лісове господарствоАзаров

Дата и время 06 сентября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 4120
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Теперь официально: ЕС снял санкции с Азарова и Ставицкого
В ЕС хотят продлить антироссийские санкции из-за Крыма и разрешить Азарову доступ к активам
Данилко пристыдил Азарова из-за фейковой цитаты от своего имени: что призошло

ЕС снимет санкции против Азарова и Ставицкого, – журналист
Азаров и Захарченко живут на Рублевке: в сети показали фото элитных имений чиновников времен Януковича
СМИ: Беглый экс-премьер Азаров может посетить окулированный Луганск

Людина Азарова і далі «тримає» ринок експертних висновків у будівництві
Зеленский «пристроил» чиновников времен Януковича и Азарова
ВАКС сообщил о заочном аресте Клюева, а не Арбузова

ЕС готовится снять санкции с Азарова, Ставицкого и сына Януковича
"Кіля, я здім тібі в СБУ", - Соколова обратилась к Азарову, спародировав его украинскую речь
Азаров остается членом-корреспондентом НАНУ

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.124391