АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Лесю Оробець зняли з виборів мера Києва

Лесю Оробець зняли з виборів мера Києва
Лесю Оробець зняли з виборів мера Києва

Кандидата в мери Києва, народного депутата Лесю Оробець зняли з виборів. Про це повідомила сама політик на своїй сторінці в Facebook.

«Тільки, що ТВК прийняла рішення про зняття мене з виборів і як кандидата в мери, і як лідера списку партії "Нове життя".

Члени ТВК від Удару, Батьківщини, Партії регіонів і компартії продемонстрували зворушливе єдність.

Ніколи не думала, що скажу вголос цю затерту фразу: за що ми стояли на Майдані? Щоб через три місяці колишні соратники по барикадах мочили мене методами януковича-ківалова?» - зазначила Оробець.

«Рекламувати "життя по-новому" в телевізорі - це одне, а своїми справжніми вчинками - зовсім інше.

П.с. Формальним приводом було те, що в мери я іду як самовисуванець і як безпартійна очолюю партійний список (ст.35). Зняття сталося в останній можливий день (стара фішка - ще при Кучмі так знімали).

Та ж доля постигла Івана Салія - його теж зняли, за його словами "за компанію". Комісія не змогла виявити" цю фатальну помилку в документах і зареєструвала мене 29 квітня. Тепер виконала команду "зняти".

Офіційне роз’яснення представника ЦВК Андрія Магери на мою користь - спочатку остудило пил. Але після телефонних переговорів ставки виросли, і сором’язливість поступилася жадібності», - повідомила депутат.

Вона також додала, що «Голова ТВК від Удару, секретар від Батьківщини. Завтра ми оскаржимо це рішення. Кампанія триває. Ми переможемо!»

 

http://uapress.info


Теги статьи: ВибориЛеся оробець

Дата и время 14 мая 2014 г., 09:42     Просмотры Просмотров: 2909
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте