АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Порошенко зливає округ людям Черновецького?

Порошенко зливає округ людям Черновецького?
Порошенко зливає округ людям Черновецького?

На фоні президентських виборів поза увагою залишаються вибори до Київської міської ради, де політичне нутро політиків проступає набагато краще, ніж на теледебатах чи мітингах.

Ці вибори до Київради є шансом для вихованців корупціонера Леоніда Черновецького відновити свій вплив на політику міста.

Одна з них – Алла Шлапак, яка балотується за округом N35 на Печерську (бульвари Дружби Народів, Лесі Українки, Марії Приймаченко, вулиці Івана Кудрі, Бастіонна, Підвисоцького, Кіквідзе, Звіринецька тощо).

Фаворитом виборів у Києві є список УДАРу, сформований на паритетних засадах Віталієм Кличком та Петром Порошенком, який має рейтинг понад 35%.

Але давайте подивимося, кого УДАР висунув проти бойової подруги Черновецького Алли Шлапак в окрузі N35. Від Порошенка та Кличка там балотується кандидат на прізвище Подколзіна Оксана Миколаївна. Вказано, що вона працює в благодійному фонді "Правозахисник нації".

Все на перший погляд благопристойно, але, якщо розібратися, то перед нами постане потворна картина змови за спинами виборців між людьми Черновецького і фаворитами виборів Кличком і Порошенком.

Так, якщо зайти в державний реєстр громадських формувань, то можна побачити, що фонд "Правозахисник нації" був створений в 2010 році.Президентом фонду є Тимур Подколзін – чоловік Оксани Подколзіної, яку він згадує в своїй декларації про доходи, подану до Центрвиборчкому, коли Тимур Подколзін балотувався на парламентських виборах 2012 року в місті Горлівка.

У тій декларації кандидат Порошенка-Кличка Оксана Подколзіна вказала, що жила за допомогою лише святого духу – ні її чоловік, ні вона протягом року не заробили жодної копійки. Буває...

Але це – дрібниці. Набагато цікавіше інше. Згідно з публікаціями в пресі Горлівки, чоловік нинішньої кандидатки від Порошенка входив до так званої команди Сергія Шахова – одіозного бізнесмена з Луганської області та партнера Артема Пшонки, від якого Порошенко намагається безрезультатно відхреститися.

А далі ще цікавіше. Віце-президентом фонду "Правозахисник нації", який висунув кандидатуру Оксани Подколзіної проти одіозної Алли Шлапак, є Литвиненко Марина Олександрівна, а членом правління фонду – жінка на прізвище Зубаха Марія Олегівна.

Власне, ці двоє осіб є розгадкою всієї дешевої інтриги, яку влаштував штаб Порошенка на виборах Шлапак.

Згідно з публікаціями на сайтах працевлаштування, і Литвиненко, і Зубаха були помічниками... народного депутат Олександра Супруненка.

Того самого Олександра Супруненка, який "кришував" рейдерське захоплення магазину "Сяйво" під прикриттям бандитів. Того самого Супруненка, який, як і Шлапак, є близьким соратником Леоніда Черновецького і братом його колишнього зятя "Славіка" Супруненка, оголошеного в міжнародний розшук.

Іншими словами, УДАР разом з Порошенком зливають округ N35 на користь вихованки Черновецького Алли Шлапак, виставляючи не просто слабкого – а явно технічного кандидата клану Льоні-Космоса. 
 
УП

Теги статьи: ЛитвиненкоПорошенкоАлла шлапакЧерновецький

Дата и время 14 мая 2014 г., 18:10     Просмотры Просмотров: 2886
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте