АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 4°C
Днепр: 5°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 3°C
Львов: 9°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 9°C
Ровно: 9°C

Росія вимагатиме від України погашення боргу у грудні

Росія вимагатиме від України погашення боргу у грудні
Росія вимагатиме від України погашення боргу у грудні

Повного погашення єврооблігацій на $3 млрд Росія вимагатиме від України вже у грудні 2015 року.

Про це заявив міністр фінансів Росії Антон Сілуанов, передає російське агентство«Риа Новости».

«Нам необхідно розвивати свою економіку, нам необхідно вкладати в інфраструктуру, тому повернення коштів, які ми повинні отримати до кінця поточного року, ці кошти підуть на розвиток інфраструктури російської економіки в найближчі роки», – зазначив Сілуанов.

Тому він наголосив, що Росія наполягатиме «на непорушності домовленостей з Україною щодо повернення коштів Фонду національного добробуту, вкладених в українські папери».

Натомість, як зазначив в ефірі Громадського інвестиційний банкір Сергій Фурса, згідно підписаної угоди з кредиторами за участі МВФ, Росія, як один із кредиторів не має права вимагати для себе кращі умови, аніж інші позичальники України.

 

 

«Ми всі облігації, які зараз вкидаємо в один пул, розбиваємо на 9 і роздаємо всім тримачам облігацій. Ми враховуємо, що Росія також отримує ці борги. Нові папери замість старих. Росіяни звісно вже заявили, що ні, не будемо. Але в чому річ – в умовах випуску цих єврооблігацій, нових, буде прописано дуже жорстко, що жоден кредитор України не може отримати умови кращі, аніж прописані у цих умовах – ті, які озвучив наразі прем’єр-міністр. Дуже важливо, що це погоджено з МВФ», – зазначив Фурса.

Як наголосив експерт, під час переговорів у грудні повернення трьох мільярдів Росії навіть не обговорювалося – повернути цей борг Україну міг змусити тільки МВФ, оскільки якщо Україна бере участь у програмі МВФ – вона не має права не повертати офіційні борги.

Але в цих переговорах третьою стороною був МВФ і він погодив ці умови – що жодна сторона не може отримати умови кращі. Тобто він погодився – непрямо – що борг неофіційний і що ми маємо права не платити. Там навіть буде прописано, що ми не маємо права платити», – наголосив банкір.

hromadske.tv


Теги статьи: ДолгиГосударственный долгГосдолг

Дата и время 27 августа 2015 г., 20:38     Просмотры Просмотров: 2701
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.151434