АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -12°C
Харьков: -11°C
Днепр: -6°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -12°C
Львов: -7°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -8°C
Ровно: -9°C

Начальник міліції, який закликав дружити з пресою, залякує черкаські ЗМІ судовими позовами

Начальник міліції, який закликав дружити з пресою, залякує черкаські ЗМІ судовими позовами
Начальник міліції, який закликав дружити з пресою, залякує черкаські ЗМІ судовими позовами

Наше видання погрожує “затягати” по судах екс-начальник обласної черкаської міліції Леонід Бойко, який побув на своїй посаді без року тиждень і був відправлений у відставку під тиском Майдану. Щойно до редакції “Дзвону” подзвонив столичний адвокат, який не представившись, від імені Бойка почав залякувати журналістів судовими розборками через публікації у лютому цього року.

На жаль, яка саме публікація так розлютила пана міліціонера, ми не зрозуміли. Можливо, всі в комплексі, бо буквально за кілька годин перед цим до редакції дзвонили працівники внутрішньої безпеки МВС, які ведуть розслідування щодо оприлюднених у засобах масової інформації даних про діяльність цього чиновника в погонах.

Нагадаємо, черкаські ЗМІ писали про порушення в міліції, коли Леонід Бойко обіймав посаду першого заступника, про листи, які посилали ветерани МВС до вищого керівництва відомством із доказами, чому цю людину не можна призначати на керівну посаду, про протести проти непрозорого його призначення Народної ради Черкащини. Однак напряму журналісти начальника ні в чому не звинувачували, просто наводили факти і вказували на підозрілі зв’язки між ними. То ж немає сумніву, що судові позови – це елементарна помста і спроба “наказать” журналістів, які пхають носа туди, куди їх не просять. Тим більше, якщо справа стосується таких “великих” людей, що досі, в очевидь, залишаються “потрібними” в системі МВС. До того ж, ми бачимо, що сьогодні в країні вчорашні чиновники і політики, що трохи відступили перед Майданом, підбадьорені агресією Росії і бездіяльністю влади та правоохоронних органів, не просто піднімають голову, – йдуть у наступ, в очевиль сподіваючись, що скоро влада зміниться і можна буде поквитатись із своїми “кривдниками”, тобто з народом.

Цікаво, що сам пан Бойко, як тільки вступив на посаду, закликав своїх підлеглих “дружити з журналістами”. Але як тільки він перестав бути начальником, мабуть, передумав дотримуватись проголошеного принципу.

Тетяна Воронцова

http://dzvin.org


Теги статьи: Леонід БойкоДзвін

Дата и время 14 мая 2014 г., 22:01     Просмотры Просмотров: 1622
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064876