АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 22°C
Днепр: 23°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 21°C
Львов: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

Батько замголови Держземагенства попри будівельні обмеження вгатив маєток над Дніпром

Батько замголови Держземагенства попри будівельні обмеження вгатив маєток над Дніпром
Батько замголови Держземагенства попри будівельні обмеження вгатив маєток над Дніпром

На батька екс-замголови Держземагенства Артема Кадомського – Марка Кадомського – записано півгектара землі і маєток у селі Лютіж під Києвом. Про це стало відомо з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

витяг1 витяг2

Йдеться про чотири земельні ділянки загальною площею 0,42 га. Права власності на них 71-річний Марк Кадомський набув у червні 2012 року. Уже за рік, у жовтні 2013 р., зареєстрували власність і на розташований на об’єднаних ділянках маєток.

До його складу входять житловий будинок, гостьовий будинок, госпблок, а також елінг (споруда для зберігання суден). Загальна площа нерухомості складає 927 кв.м, з неї житлова 243 кв.м.

до води карта маєток

Маєток розташований на березі Київського водосховища. За даними супутникової мапи, відстань від будинку до Дніпра складає близько 60 м. Нагадаємо, згідно з Земельним кодексом, на берегах великих річок і водосховищ на них встановлюється захисна прибережна смуга 100 метрів, у межах яких житлове будівництво заборонене.

Артем Кадомський працював в органах земельних ресурсів з кінця 90-х, за цей час пройшов посади головного спеціаліста міського управління земресурсів до першого замначальника ГУ земресурсів КМДА. Кадомський обіймав посаду першого заступника голови Держземагентства України з 2011 по жовтень 2014 р.

Кадомський був звільнений розпорядженням Кабміну у зв’язку з дією Закону «Про очищення влади». Декларації Кадомського досі не опубліковані.

За даними ЄДР, Артем Кадомський бізнесу особисто не мав, а Марк Кадомський до 2006 р. мав приватну фірму «КМК-1», яка займалася торгівлею меблями й килимами.

Нашт Гроши


Теги статьи: Кадомский МаркКадомский Артем

Дата и время 02 сентября 2015 г., 10:08     Просмотры Просмотров: 2220
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052594