АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 12°C
Львов: 15°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Чи справді розвів бордель Лордкіпанідзе на Єврейській

Чи справді розвів бордель Лордкіпанідзе на Єврейській
Чи справді розвів бордель Лордкіпанідзе на Єврейській

Головний одеський міліціонер взяв на озброєння меседж Саакашвілі про "заповнення вакансій хлопцями та дівчатами модельної зовнішності", чим викликав аж надто бурхливу реакцію соцмереж. І хоча заява головного одеського грузина стосувалася працівників митного терміналу: "Вони нічого не вирішуватимуть, так як все буде проходити через комп’ютер. Їхня справа - сидіти, посміхатися і оформляти документи", - заявив губернатор.

Втім перша модель - 28-річна Ганна Пенчева, яка, до того ж, знімалася для відомого чоловічого журналу - з’явилася саме у міліцейському главку.

Чи справді розвів бордель Лордкіпанідзе на Єврейській - фото 1

Цей факт багато у кого з одеситів одразу ж викликав бурю емоцій - соцмережами почали ширитися аж надто інтимні фото нової прес-секретарки і звинувачення на адресу Лордкіпанідзе, мовляв, розвів бордель на вулиці Єврейській.

Чи справді розвів бордель Лордкіпанідзе на Єврейській - фото 2

В цьому контексті одразу ж згадуються метаморфози суспільної думки - від цькування до нагородження титулом "секс-символ столичної поліції" - щодо київської жінки-поліцейського Людмили Мілевич, яка теж не соромилася хизуватися відвертими фото. Тоді ця історія закінчилася добре для її головної фігурантки - ціла армія оголених жінок почали штурмувати інтернет на її підтримку.

Що ж стосується одесько-луганської моделі Ганни Пенчевої, то її керівництво, чи то під під тиском суспільної думки, чи з інших міркувань, вже почало від неї відхрещуватися. В офіційному роз’ясненні відомства Лордкіпанідзе говориться, що Ганна Пенчева лише тимчасово виконує обов’язки на цій посаді, заміщаючи діючого прес-секретаря, який перебуває в черговій відпусці.

Чи справді розвів бордель Лордкіпанідзе на Єврейській - фото 3

Втім в цьому питанні  більше лякає реакція українців на це призначення. По-перше, окрім кар’єри моделі Ганна має певний досвід роботи журналістом, і працювала телеведучою одеського каналу моди.

Чи справді розвів бордель Лордкіпанідзе на Єврейській - фото 4

Крім того, як значиться в анкеті Ганни в мережі, за освітою вона менеджер по туризму, працювала за фахом два роки, причому за кордоном. А це дає певні підстави сказати і про високий рівень знання іноземних мов. 

Чи справді розвів бордель Лордкіпанідзе на Єврейській - фото 5

У світі призначення моделей на ключові посади в державі справа досить розповсюджена і не вважається чимось непристойним. Наприклад, Штати призначили колишню модель Playboy Шеріл Сабан своїм представником в ООН, у Венесуелі  фехтувальницю-модель Алехандро Бенітез, яка знялася у відвертій сесії, призначили міністром спорту. То чому Ганна Пенчева не може працювати на посаді прес-секретаря, питання, звісно ж, риторичне.

Чи справді розвів бордель Лордкіпанідзе на Єврейській - фото 6

 

Теги статьи: Пенчева АннаГия Лордкипанидзе

Дата и время 02 сентября 2015 г., 21:15     Просмотры Просмотров: 3324
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.065284