АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 12°C
Львов: 15°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Оксана Сироїд: Часто виникає бажання скласти повноваження


Віце-спікерка парламенту Оксана Сироїд зазначає, що часто відчуває бажання скласти свої повноваження, однак переконана, що не вичерпала своїх можливостей отримати окреслені результати.

«Часто емоційно є відчуття глибокого бажання скласти повноваження, але я думаю, що це слабка позиція, бо якщо ти приймаєш рішення щось робити, то потрібно спробувати щось зробити. Поки що я вважаю, що іще не вичерпала можливостей, отримати якийсь результат. Коли я зрозумію, що вже нічого не можу зробити, або, те що відбувається – несумісне з моєю системою цінностей, тоді, звичайно, можуть бути різні рішення», - сказала віце-спікерка парламенту Оксана Сироїд в ефірі hromadske.tv.

Серед іншого, в ході інтерв’ю, Сироїд зазначила, що п’ять, тепер уже колишніх депутатів Самопомочі, були виключені з партії власне не за голосування щодо змін до Конституції, в частині децентралізації, - «це просто був уже Рубікон», - пояснює віце-спікерка. «Були інші ознаки, які свідчили про те, що є ціннісні розбіжності і люди по-іншому бачать свою роботу».

Коментуючи запитання, стосовно виходу Самопомочі з коаліції, Сироїд зазначила, що чинна коаліція відразу була вразлива через відсутність культури міжпартійної взаємодії.

«Цією коаліціє не один раз маніпулювали і продовжують маніпулювати, - переконана віце-спікерка та додає, - Багато хто хотів би, аби ми вийшли з коаліцій». Однак можливість виходу Самопомочі коаліції Сироїд, на разі, відкидає.

hromadske.tv


Теги статьи: Сыроед Оксана

Дата и время 05 сентября 2015 г., 21:14     Просмотры Просмотров: 1715
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.097634